Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Cereri Unban

Sign in to follow this  

4 topics in this forum

Numele dvs: ex. Csfree 
    Nume Admin,Co-owner,Owner,Fondator :
    Motivul/Reason:......
    Dovada ( ss, etc):......

Numele dvs: yung_dxath
    Nume Admin,Co-owner,Owner,Fondator : JngerMafiot
    Motivul/Reason: Injurat
    Dovada ( ss, etc): https://imgur.com/a/bZzzUjs

Salut, nu exista un model dupa care as putea sa fac cererea asta asa ca o sa scriu cateva randuri. Este vorba despre cum am luat ban pe server-ul de discord pentru faptul ca am scris "multa m**e discord" atunci cand acesta avea probleme. Am crezut ca este in regula sa scriu pentru ca nu jignea pe nimeni, nu am facut referire la nimeni si nici nu am sarit calul sau altceva. Recunosc c-am gresit si ca am incalcat regulamentul dar nu cred ca trebuia sa fiu banat doar pentru o chestie cum este aceasta, inofensiva. Sunt situatii in care se da direct ban, dar aceasta nu cred ca este una dintre acele situatii extreme in care sa fie necesara metoda de ban. Si ca tot am adus vorba de regulament, prima regula din topic-ul "Regulament Discord" spune asa:
    1. Păstrați un limbaj decent, nu sunt admise obscenități in nume/poza/etc. (prima abatere WARN, la a doua BAN). 
    As dori sa stiu de ce am primit ban din prima si nu warn cum spune regulamentul?
    O sa arat un exemplu in care Errayn a luat avertisment si nu ban. (Nu am nimic cu Errayn si nu o sa am niciodata, il folosesc pe el ca exemplu pentru ca asta este singurul pe care il am).
    https://imgur.com/a/kVBed7z
    Eu zic ca se poate discuta cu mine si nu fac vreo drama daca mi se atrage atentia asupra unui anumit lucru.
    Astept reply-uri de la jucatorii comunitatii cat si de la admini sa imi spuna daca am drepate sau nu.

Edit: As vrea sa mi se scoata slot-ul de pe server.

nick : Hell
    am luat ban aseara in timp ce tipam la capshunica si capshunica la mine , ori de la wanted ori de la Theone , cat dureaza banul?

Sign in to follow this  
  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...