Jump to content
DuNh!Ll

[AVATAR] DuNh!Ll [Rezolvat]

Recommended Posts

Tip Lucrare ( Avatar/Semnatura/Banner/Etc. ) :Avatar
Dimensiuni :Ale forumului
Tipul fontului (De mana sau de tipar) :Mana
Culori :Verde/albastru/gri
Text principal :DuNh!Ll
Text secundar (obligatoriu numele comunitatii) : CS.CSFREE.RO
Tematica / Render :https://imgur.com/a/yONkxum
Alte informatii (Explicatii legate de ceea ce va doriti sa primiti) :Vreau sa apara text-ul principal odata dupa sa vina si cel secundar,cred ca intelegeti ce zic
Am citit regulamentul inainte de a posta? : DA

UP

• Like 2

Preluat, revin. Sunt ocupat cu munca  de ceva zile dar ma ocup si de cerere si revin aici cu edit, stai fara griji

• Like 2

up

Gif ul selectat contine prea putine frame uri. Gif ul dureaza o secunda si ceva nici 2, nu l pot face mai lung ca dupa ar aparea mai in poze decat apare deja, deci varianta cu text care sa apara de nicaieri pentru o secunda nu prea merge, daca vrei selectezi alt gif cu o durata mai mare si facem pe gif ul ala ce vrea sufletelul tau. Pentru o secunda si ceva cred ca asta e una din sigurele variante viabile

aass.gif

• Like 2

E bun si asta,multumesc,pote sa mil adauge cineva?

Setat 

lock

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

CSFREE.Ro este o comunitate de counter strike 1.6, dedicata doar unui singur server: CS.CSFREE.RO !

Forumul nostru este bazat pe discuții generale, legate de gaming și tot ce tine de informatica. In același timp oferim jucătorilor nostru suport și informații utile despre server 
Suntem o comunitate unită care vă invită să vă distrați alături de noi și să întâlniți noi prieteni. Nu rata acestă ocazie minunată !!

Descarca Counter-Strike 1.6, steam update 2018.