Jump to content
uNnNkn0Wn. #Wh0?

[CSFREE] Banned - JabbaW.BisTro^

Recommended Posts

Nick codat: JabbaW.BisTro^
Steam id (il aflati cu comanda "status" in consola): nonsteam  (ip 79.116.92.71)
Dovada: https://www60.zippyshare.com/v/GuNj2SV0/file.html (1)

https://www60.zippyshare.com/v/Mz25Vi7H/file.html  (2) 

sa le examinati cu atentie, in primul videoclip, in tunnels ii stie pe toti cei 3 ct care veneau din t spawn, fara sa ii vada putea doar sa auda dar tot nu isi dadea seama ca sunt 3, si nu se opreste din spray chiar daca al 3-lea nu iesise. Asta pentru mine e o dovada mai clara, dar frag dupa frag, toate sunt dubioase.

Data si ora: 11.09.2018, in jurul orei 1.

Am si eu o suspiciune legata de colegul nostru Jabba, astept si parerile voastre dar eu consider ca acesta joaca uneori wall ON, daca eu gresesc iar acesta este doar skillat, respectele mele Jabba.

 

Edited by uNnNkn0Wn. #Wh0?
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pot sa mai fac frate pe serveru asta ? sa imi dau chiloti jos sa ma controlati smr familia mea.. , intradevar la unele faze nici eu nu cred cum le nimeresc de voua vi se pare ca e wall dar nu e asa cum pare..:) , trebuie sa ai simtu jocului am mai spus si mai repet :) poti sa tragi undeva chiar daca e cineva sau nu e in locul respectiv :) , pana mea a 2-a sau a 3-a reclamatie pe acelasi subiect.. nu stiu ce mai mai zic , sa ma omor ? se pare ca vreti sa scapati de mine si nu stiti cum sa faceti... , mai bine spuneti in fata si gata :).. o las asa.

Edited by RainN.
  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu te ofensa si nu o da in dramatisme, daca eu ma insel promit sa imi cer scuze pentru aceasta acuzatie chiar daca nimic nu obliga. Simtul jocului il ai la unele faze, mai rarut ca e mai dragut. tu runda de runda il ai pe simtul jocului :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze ma bag  , dar din demo-urile de mai sus e wall pe fata nici nu se ascunde macar joaca cu el ON nu il dezactiveaza , dar faza cu he-ul cand era ct sa dus cu el si direc la tunel dupa cutie la dat ca era unu acolo, cum am spus are WALL

JabbaW.BisTro^, nu o lua in nume de rau nu am nimic cu tine esti de treaba, dar foarte urat din partea ta ai luat si admin sa iti bati joc de sv.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta consider si eu, este o rusine pentru comunitatea noastra si o lipsa de respect fata de noi toti ceilalti.  (Daca joaca cu wall) Repet, pana nu sunteti si voi de acord eu n-o sa-l acuz de nimic, vorbesc ipotetic

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu parere de rau, am analizat si eu ambele demo-uri, si acum trag concluzia ca eram la un momentdat pe public cu Jabba, si efectiv a a vut 3 runde consecutive cand omora prin porti D2 din baza T in mid CT cel putin 2 oameni pe runda cu awp, sa fim seriosi, sa nimeresti 6 oameni consecutiv pe 2 milimetri de harta, e cam absurd, insa nu am stat sa ma uit pe el, pe langa asta, primul demo, este mult prea obvious, iesi cu tinta pe ei direct, chiar daca-i auzi, tu nu tii tinta intr-o pozitie viitoare sau sa zici ca-ti iese inamicul fix acolo, cum fac playeri de liga, tu pur si simplu esti cu tinta fix pe ei, adica unde-i omu, acolo e si tinta, ceea ce inseamna ca stii din avans unde sunt. aia pe mid cand ai intrat porti si te ascundeai sa nu te vada ala de pe cutie sa-l omori pe ala in CT afk... pe bune? Te uiti de 2 ori stanga ca sa vezi ca nu se misca sau nu da rush pe tine ca celalalt era afk, iar dupa in aceeasi runda aia pe catwalk, iti demonstrez eu cat vrei tu, ca tropai acolo si sar si fac ca toate alea, si nu ma auzi din pozitia ta pe mid porti pe catwalk unde erau aia de i-ai omorat cap si he... Macar de ai recunoaste, da frate am wall, si am jucat ca sa ma simt bine, cu totii am facut-o la un momentdat, sa vedem cum e, sa nu ne mai ascundem dupa deget, suntem oameni!

 

Din punctul meu de vedere, Jabba este un tip ok, caterinca, responsabil si asa mai departe, a avut un moment de slabiciune, poate nu e in stare sa joace ok, tine la rank, are el piticii lui, dar in demo-urile respective are wall.

 

Greseala recunoscuta este pe jumatate iertata.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat doar la primul demo insa e evident wall-ul. Felicitari unknown, bravo si tie Jabba. Sa-ti fie de bine.

  • Like 3
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

culmea nu mai au cod   jucatori acum au admini  este de ras. wall

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, [Q4] said:

culmea nu mai au cod   jucatori acum au admini  este de ras. wall

 

asa e q4 ce dr.. :) e de ras nu ?  odata ce spune 1,2 ca am wall trebuie sa spuna si restu :) , chiar daca vede demo sau nu :) ... asta e  scapati de mine ca asta va doriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RainN. eu acum chiar mi-as dori sa scap de tine,  maine poimaine daca fac si eu un frag mai wow ma intreaba playerii de pe sv "ai si tu wall ca Jabba?" o sa-mi faca ei mie poze si o sa imi ceara wargods scan la ce reputatie frumoasa ne faci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca n-are wall, @Argo@blue white lion ?

Edit: Dupa zece revederi cu castile,  din pacate am impresia ca are wall... era mult prea de dimineata cand m-am trezit eu sa imi dau seama ca omu combina si wall cu sunet.

Prin urmare decizia mea este finala, wall.

Din partea mea primeste remove.

O zi buna, si multumim @uNnNkn0Wn. #Wh0? !

 

P.S - Data viitoare posteaza la AO(Admins Only).

 

  • Like 2
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...