Jump to content
BuTzu

{CSFREE] Reclamatie nefondata

Recommended Posts

Numele dvs: BuTzu
Numele adminului reclamat: JRneWWW
Motiv reclamatie: Abuz de admin /ban
Dovada: ** NUMELE TAU : BuTzu || IP : 212.241.67.99 && STEAM : STEAM_1:0:2083167845


 

AM SI DEMO vreo 5 daca e nevoie ... 

Am luat ban si nu stiu de ce , poate am provocat adminu dar mi se pare normal din moment ce se da la vot tuscan , tuscan , tuscan . (votul fiind o singura data nu consecutiv.)

Acum alegeti voi ... sunt oameni aici care tin serveru asta cu boosturi , timp si toate alea , ca sa vina un admin de genu si sa faca ce vrea si cum vrea.

Cel putin mie mi se pare deplasat , daca eu as avea server in care sa investesc bani , timp si chiar sa o vad  o sursa de venit in timp si sa am un admin de genu care mi strica clintela* mi se pare aiurea , ADMINAJUL ISI ARE UN REGULAMENT când dai gag  , slay , dai la vot 3 mape de acelasi fel , ban si faci toatea alea consider ca faci abuz de admin si nu ti meriti rolul  sa administrezi serveru,  si in viitor... daca sunt admini mai mari in rang, ca si copii astia care au 12 ani sau se comporta asa ,  ar fi de preferat sa le traga atentia nu sa le dea aripi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu care e faza cu harta, dar tu o ardeai cam urat pe server si ii provocai pe toti. "Testai limitele", dupa cum spuneai. Poftim limita! :D
Zici ca ai 24 de ani, esti tata si te ingrijesti de acel copil. Cum dracului sa scoti astea pe gura daca tu te comporti ca un plod de 10 ani? 
Ai luat ban pentru ca faceai scandal pe chat si nu e prima data cand inciti lumea la violenta verbala. Specimenele de genul acesta nu prea au ce cauta printre noi. Poate ca jrl a judecat gresit, dar tu ai pus benzina pe foc. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

invata sa respecti lumea din jurul tau si sa numai provoci lumea si sa zici ca tu intri pe servar sa ne testez daca ne enervam. ti-a dat gag un admin , dupa tot nu termina , ti-am dat si eu gag si dupa ti-am si spu sa incetezi ca iti scot gagul , nu ai incetat . ai spus ca intri pe servar sa ne testezi sunt multi admini martori si te ei la vorbe cu fiecare . cu harta a fost o greseala . dar daca tot a iesit la vot am dato. invata sa vorbesti si sa respecti si vei fi respectat si nu banat . daca am procedat gresit suport . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai dat la vot amx_map tuscan tuscan tuscan , crezi ca noi suntem maimutele tale , daca ai primit adminu ala folosestel cum trebuie nu ti bate joc de playeri ...

nu am injurat sau jignit pe nimeni. astept dovada banului , ca ti am spus ca nu stii folosi adminu nu e motiv de ban , ti am adus argumente cum ca nu l stii folosi

 

 

SI INCA CEVA , da am 24 de ani si am o fetita doar ca asta nu inseamna ca daca sunt un om matur si responsabil o sa las un prost sa mi strice distractia de o ora unde incerc sa ma relaxez. Nebului sa te porti dupa nebunia lui , daca am luat o pe ulei si l am provocat, diplomat , fara sa injura sau sa jignesc pe cineva direct nu mi se pare un motiv de ban ...

Edited by BuTzu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene, avem consola. Argo sau care are chef poate sa se uite in loguri si vede clar ce s-a intamplat. O arzi aiurea  pe chat si apoi faci reclamatie ca-ti iei ban. Ti s-a pus pata pe baiatu' asta? Te-a jignit cu ceva? Ca numa' tu erai cu gura mare de cand intrasem. In 20 de minute cat am stat pe server, pana cand ti-ai luat ban, numa' gura ta era pe chat. Ba ca testezi limite, ba ca asta e prost si nu stie admina, ba ca nu stiu ce. In loc sa va vedeti de joc, voi faceti scandal pe chat. Si daca a gresit cu harta, ce? Nu poti sa-i zici frumos s-o schimba? Ba, parca ati avea 10 copii de hranit si nu va mai vedeti capu' de treaba. Sunteti nervosi? Luati pastile, mergeti la medic. Pe server intra lumea sa se distreze dupa o zi de  munca sau scoala, nu sa iti asculte tie prostiile. Stii cum e asta? E ca un bar unde te aduni seara cu prietenii si stai la vorba; un loc pe care-l frecventezi. Dar se gasesc specimene ca tine care cauta scandal si pana la urma au interdictie in bar.  
Nu de alta, dar am avut un bar in administratie si stiu ce cacat mananc. Un admin pe un server e joaca de copii cu puta-n tarna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Azarie said:

Prietene, avem consola. Argo sau care are chef poate sa se uite in loguri si vede clar ce s-a intamplat. O arzi aiurea  pe chat si apoi faci reclamatie ca-ti iei ban. Ti s-a pus pata pe baiatu' asta? Te-a jignit cu ceva? Ca numa' tu erai cu gura mare de cand intrasem. In 20 de minute cat am stat pe server, pana cand ti-ai luat ban, numa' gura ta era pe chat. Ba ca testezi limite, ba ca asta e prost si nu stie admina, ba ca nu stiu ce. In loc sa va vedeti de joc, voi faceti scandal pe chat. Si daca a gresit cu harta, ce? Nu poti sa-i zici frumos s-o schimba? Ba, parca ati avea 10 copii de hranit si nu va mai vedeti capu' de treaba. Sunteti nervosi? Luati pastile, mergeti la medic. Pe server intra lumea sa se distreze dupa o zi de  munca sau scoala, nu sa iti asculte tie prostiile. Stii cum e asta? E ca un bar unde te aduni seara cu prietenii si stai la vorba; un loc pe care-l frecventezi. Dar se gasesc specimene ca tine care cauta scandal si pana la urma au interdictie in bar.  
Nu de alta, dar am avut un bar in administratie si stiu ce cacat mananc. Un admin pe un server e joaca de copii cu puta-n tarna.

una cu una face doua , banu a fost dat fara un fundament , gagul la fel si asa mai deprate , m am luat cu voi ca e un server in care investesc si mi se pare aiurea ca eu si altu sa l tinem in sus cu toate alea  si sa vina 2 , 3 ca voi si sa ne dea in cap ca si au luat si ei acees la ban si gag .

Share this post


Link to post
Share on other sites

puteam sa rezolv problema asta mult mai usor , dar pt ca sunt un JUCATOR si nu jucaus ca voi am ales sa fac plangere ...

acu 3 zile dadeai slay in prostie , acum schimbi mapa si dai ban cum ti se scoala tie , prietene unde de crezi , ADMINEAZA DACA ESTI IN STARE iar daca nu poti lasa ne.

Edited by BuTzu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca investesti bani nu inseamna ca trebuie sa te iei la p#la cu ceilalti admini. Ii dau 200 de euro lu' argo si am terminat treaba. Crezi ca nu se gasesc bani sa tii un server? Da' acu despre bani era vorba? Ba voi sunteti penali rau de tot. Ar trebui sa te pupe in varful cucului fondatorii ca le dai 5-10 euro? Si cum de nu ai admin daca tot donezi? Un vip acolo, amarat. 
Ai vorbit urat pe server. Ai instigat la violenta. Iti meriti interdictia.  
E vorba de bunul simt aici, nu de cati bani ai bagat in server. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dai 2000 , dai 20.000 , dati ceva , faceti ceva . voi nu faceti nimic decat sa privati serveru de jucatori .

aveti admin  , foarte bine ca l aveti da folosti adminu cum se foloseste , nu faceti abuz de admin , booti astia ce ti intra de pe boost nu stiu ce i adminu da un jucator bun care vede ca va jucati cu comenzile o data , de doua ori se plictiseste , iar noi avem nevoie de jucatori nu de noobi de 2 lei care sa umple serveru.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1din ce vad pe aici nu prea se vede varsta la niciunu  va certati ca niste copii 2 din ce ai scris pe acolo ca u dai investesti bani in sv asta nu inseamna ca trebuie acm sa faci ce vrei u pe acel  sv te asigur ca nimeni nu a investit mai mult ca argo,blue si din cate vad ei nu vin aici sa se laude ca au investit bani in sv sau sa intre pe sv sa ne ia la misto ...atat am avut de adaugat seara faina la toti 

Edited by (4game)wanted
  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

In lipsa dovezilor, nu se rezulta decat a fii o reclamatie nefondata.

Va indemn cu mare caldura sa cititi regulamentul de postare !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...