Jump to content
Morphi

{CSFREE]Rezolvat-Reclamatie God

Recommended Posts

Numele dvs: Morphi
Numele adminului reclamat: God
Motiv reclamatie: ban acordat aiurea, daca nu apreciezi glumele asta nu inseamna ca ai tot dreptul sa banezi playeri aiurea
Dovada: https://imgur.com/a/KADJedu

Edited by Morphi
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai primit gag inainte pentru limbaj si nu te-ai potolit inseamna ca problema e la tine, asteptam si alte pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Dementhu said:

Daca ai primit gag inainte pentru limbaj si nu te-ai potolit inseamna ca problema e la tine, asteptam si alte pareri.

Una e gag pentru limbaj inadecvat si alta e banarea.
Am primit gag 5 minute la prima abatere pentru un lucru minor iar dupa ce am spus "iubi" si alte glume nejignitoare sau care sa te ofenseze, am fost banat 120 de minute. De cand se da ban pentru asta?
 

Quote

35. Pentru limbaj : 3-5 min/5-10min/ban 120 min (se permit cuv ***,frm,***,rm. etc. atata timp cat nu sunt adresate unui jucator) P1

 

Edited by Morphi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai sunt si exceptii, tind sa cred ca sunt persoane calora nu le poti spune pur si simplu "iubi", fii mai atent pe viitor :D

poate l-ai prins si intr-o faza proasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/24/2018 at 9:45 PM, Morphi said:

Am primit gag 5 minute la prima abatere pentru un lucru minor iar dupa ce am spus "iubi" si alte glume nejignitoare sau care sa te ofenseze, am fost banat 120 de minute. De cand se da ban pentru asta?

Deci ai primit gag prima data, nu ti s-a dat ban, ai fi reactionat la fel, eu as fi facut la fel, gag-ul se da ca sa faca persoana in cauza sa reflecte asupra actiunilor. reclamatia este nefondata.

Eu zic sa o lasam asa, intra joaca, comportate frumos, evita "glumite" cu adminii.

Cius.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Dementhu said:

Eu zic sa o lasam asa, intra joaca, comportate frumos, evita "glumite" cu adminii.

Scuze, nu stiam ca mai nou se baneaza si glumele pe 1.6... Data viitoare ma voi stradui sa fac glume pe placul adminilor ca sa nu mai primesc ban, banuiesc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

faci glume doar cu cine iti permiti sau glume in limita bunului simt ..seara faina 

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...