Jump to content
Gabriels

[CSFREE] Unban IGR - Gabriels

Recommended Posts

Numele dvs: IGR - Gabriels
Nume Admin:  (4game)wanted
IP / Steam ID: 5.13.175.165
Motivul: aim
Dovada (demo, ss, etc):

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1510669

https://imgur.com/a/2HGM1Ef

Daca eu specific clar pe chat ca rog adminul sa ma verifice si "adminul" vine si imi da ban direct? Mai esti si owner.....

Cu riscul de a nu primi unban pe acest server, daca tu ai vazut aim in acel demo ar trebui sa te abtii de la banuri minim 6 luni.  Pacat, titulatura de fondator se pare ca nu mai asigura si un grad mare de competenta.

Edited by Gabriels

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta zic si eu ..daia am postat si demo sa vad mai multe pareri

 

Edited by (4game)wanted

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ma, la aproape 40 de ani imi iau steam si bag silent pe garden, ca oricum doar harta asta o mai joc, ca sa ma distrez cu aia de 12 ani pe care altfel nu i-as putea omori. Oricum intru aleator pe servere, adica atunci cand baga garden. Ma cunosc adminii de pe servere relativ mari, leagane, indungi. Nimeni nu-mi mai da ban dupa "jdemii" de verificari pe garden, ma stiu baietii. SI apoi dau de voi. "Fondatori", de parca ati fi ridicat vreo biserica, nu ca am duce lipsa de asa ceva. Lasati banul asa, desi...stiindu-ma total curat, va zic sincer ca va aflati intr-o bezna totala in ceea ce priveste adminatul. Imi retrag cererea de unban. Succes pe mai departe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim, de asemenea, era o simpla parere, nu eram sigur de acel "silent", dar iti multumim ca am avut onoarea de a avea o asemenea vedeta la noi pe server/forum.

Sanatate, o zi buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Afirmatia nu a fost facuta in sensul de a ma lauda, ca nu am cu ce. Trebuia sa intelegi ca pana sa ajung la tine m-au judecat multi altii si apoi apareti voi, care cica am aim. Intra cu teamviewer in calculator si baga garden, te uiti cum joc si apoi iti dai singur cu gradul in cap, cand vei vedea ca joc default. Repet, nu m-am laudat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omule, situatia ta nu a fost exprimata ca si o decizie finala, pe romaneste nu s-a horatat nimic.

Probabil aroganta si ego-ul tau, te intrec pe sine insuti.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Weedox nu are rost man sa stai sa ai explici nu vezi ca omu este  vedeta nu avem noi valoare suficienta sa stam de vb cu el .....pacat de varsta ta ma ai aproape 40 de ani dar suferi mai rau ca un copil de 12 ani...salut sa ai o zi buna "sedane"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...