Jump to content

Adaptăm cel mai jucat mod, adică cel classic!

Download Counter Strike 1.6

Descarca Counter-Strike 1.6!
(last steam update 2018)

🤭

Download

Recommended Posts

Buna ziua in primul rand.  Dragi admini o parte din voi bucurativa la dumnezeu sa nu primesc admin. Majoritatea imi scrie contra + ca, nu m-au vazut deloc pe server etc. Cum sa m vedeti voi pe server  pentru ca,voi sunteti offline mai mereu offline + intrati pe server aveti alte ocupati de ex. Incercati sa combinati fetele. Claudia,anastasia,daniella injurati , intrati salutati sa vezi doamne aveti si voi admin pe nici unu nu v-am vazut sa stati spec si sa urmatii playeri daca folosesc limbaj decent sau coduri. Nimic 0 voi stati spec si ziceti la fete ce poziti si figuri de copiii. N-am timp luna asta pentruca nu sunt in EU. Alti mai lucreaza 12 ore pe ,zi 3 schimburi. Dar repet bucurativa la dumnezeu sa nu primesc admin. Nu e pierdere pleaca 10 copii ca, voi si vin alti care chiar au  o treaba cu ce se intampla. (Staff csfree.ro) fratilor nu se da admin printr-o cerere asta se face prin intermediul. Skype,facebook etc. Oral pentru ca, majoritstea habar n-au. A dat 1 admin vote map. Nu da si altu admin pe csfree.ro copii astia care au admin voteza unu-l peste altu ,isi dau gag slay intre ei. Rugativa sa nu primesc admin

Doamne ajuta sa nu primesti atunci! :))

Te rog sa aduci si dovezi la ce ai zis mai sus ;) !  Aici ne acuzi pe noi ca folosim comenzi intre noi , ok , adu o dovada si vom fi trasi la raspundere. Si de ce sa ne fereasca dumnezeu sa nu iei admin ? Vei lua foudner si ne vei da remove la toti sau ce ? Reclama adminii care erau on pe server si nu s-au pus sa urmareasca un jucator pe care l-ai anuntat pe u@ !

Acestea fiind spuse cand aduci niste acuzatii la adresa "unora din staff" vino si cu dovezi , parerea mea este ca ce ai scris tu mai sus este = cu 0 .

Cat despre cererea ta de admin , ai facut 2 cereri in 7 zile , de cand joc eu pe server  te-am vazut maxim de 2 ori  , nu stiu cand  ai facut tu alea 22 de ore dar infine , si daca lucrezi 12 ore in 3 schimburi...de server cand vei mai avea timp ? Intreb si eu asa de curiozitate ;)

O zi buna sa ai !

• Like 1

Aaaa,ce e cu "cerere asta" tu sti ca la anunturi si informatii se posteaza numai posturi care trebuie stiute de "staff" "playeri",si ce inseamna asta ca sa ne rugam la dumnezeu sa nu iei admin,ce o sa ne faci? o sa ne schimbi scutecul daca tot ne crezi copii?La alea cu fetele si toate astea cam la mine te referi,eu zic sa ai grija la vorbele astea mari care le faci tu nepoate,Sa te fereasca dumnezeu pe tine sa ma prinzi nervos si sa ma scotii tu din sarite...cu vorbele astea pe care le ai 

• Like 1

Copile mai vb in decembrie cand vin acasa. Va invat eu admin +dunhil.am zis o parte din admini dar na te-ai simti. + cu nervi ,tai sa iti zic ceva sunt prea smecher pt tine in orice enventuaitate. Repet rugativa la dmz.

Edited by Curva-i Lumea dap Eu

Ce smecher esti ma tu?

SI pe cine faci tu copil pe mine?

Cer topic inchis ! Multumesc

Ii da cineva t/c la petarda asta umblatoare ca ma scoate din nervii cu amenintarile lui de 2 lei si 10 banii

Mai baiete ! 

Ia termina odată cu arfele astea pe care le ai tu...nu ai nici un drept sa te legi de colegii mei  sau de șefii mei și a colegilor ( ma refer la fondatorii ) și lasă șmecheriile astea.

Mai băiețaș!  Tu îl lași pe colegul/prietenul meu în pace ( Dunhill) și veziti de pătrațica ta...

Și în + nu înțeleg de ce ai făcut acest TOPIC ? CARE E LOGICA LUI ?  

Ca sa fii mai bine băgat în seama ... schimbați măcar numele pe forum ... sau dacă nu CREEAZA-ȚI UN ALT CONT !

Cu respect, Admin Dracula !

Ciocu mic si joc de glezna. Fix care trebuia sau simtit stiu adv doare.

Perfectgeomancer..... Afk-ul de acum cateva zile... A inviat omu si a inceput chiar sa vorbeasca.... Esti mare jucator, vrei admin dar tu nu stii sa respecti nimic.... Pacat, ai "o mie" de ani degeaba. 

Sunt plecat de 3 zile . Nu conteaza asta s fost acum o saptamana.am zis o parte din admini si vad ca va-ti simtit , si va doare adv. Fix despre partea de admini care ziceam sau simtit mai astept un comm sa fie complect  .

Edited by Curva-i Lumea dap Eu

Ma faci sa rad :))))

/lock

Topic inutil care instiga la cearta, daca administratorii au ceva de adaugat o vor face, pana atunci abtine-te de la manifestari de genul si daca vrei sa reclami pe cineva fa-o la sectiunea corespunzatoare dupa model plus dovada.

• Like 2

arfe si basini :)) daca nu iti place sv nostru si staff-u numai intra ca nu te obliga nimeni sa intri ...si mai usor cu amenintarile astea ....la prima intrare pe sv ai ban te asigur eu fraier de 2 lei 

Edited by (4game)wanted
  • Like 3
  • Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.