Jump to content

BATTLEZONE.png       Salut Guest !

Ești invitat sa te înscrii la turneul CSFREE! 1 vs 1

Jucători maximi pentru înscriere sunt 16 players!

*Câștigă premiile noastre mai mai multe detalii vizitează link-ul de mai jos, sau intra la secțiunea BattleZone.

https://www.csfree.ro/forum/359-tournament-1-vs-1/

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

ceaun

Nu ma pot conecta

Recommended Posts

Va salut...De vreo 2 ore tot incerc sa ma conectez dar fara succes.Vad jucatorii si serverul,dar cand ii dau concetare nu incarca deloc.

E vreo problema la server?

• Like 1

Guest Argo

Nu este nici o problema la server, pune un screenshot cand 8ncerci sa te conectezi

Imi zice: "establishing network conection to server" si apoi imi da "server is not responding".Dar pe alte servere ma pot conecta fara probleme.

Daca incerc sa fac print screen imi apare tot negru,.....nu reusesc.

• Like 1

Guest Argo

Steam - non steam ?... poți sa încerci sa reinstalezi cs-ul.

Lasa-mi ip-ul, nick-ul si eventual steamid. Sa verific dacă ai ban

Ca sa fac o gluma....Vorbeste romaneste! Acum sincer vorbind,sunt cam paralel cu prescurtarile si comenzile! Intru seara,cand vin de la munca ,ca sa ma relaxez.

Nu stiu ce e KP-ul, nick-ul este "ceaun",steam nu am,iar ban nu cred sa fi luat ca nu am de ce...Aseara am iesit de pe server si m-am culcat,iar azi la 5 cand am ajuns acasa si am incercat sa intru,nu mai mergea.

O sa reinstalez si CS-ul,dar cum am spus,pe orice alt server merge,doar la voi nu.Ori eu aici m-am invatat acum sa joc,mai ales ca il si tineti "curat",fara codati.

Multumesc oricum.

• Haha 2

Guest Argo
8 minutes ago, ceaun said:

Ca sa fac o gluma....Vorbeste romaneste! Acum sincer vorbind,sunt cam paralel cu prescurtarile si comenzile! Intru seara,cand vin de la munca ,ca sa ma relaxez.

Nu stiu ce e KP-ul, nick-ul este "ceaun",steam nu am,iar ban nu cred sa fi luat ca nu am de ce...Aseara am iesit de pe server si m-am culcat,iar azi la 5 cand am ajuns acasa si am incercat sa intru,nu mai mergea.

O sa reinstalez si CS-ul,dar cum am spus,pe orice alt server merge,doar la voi nu.Ori eu aici m-am invatat acum sa joc,mai ales ca il si tineti "curat",fara codati.

Multumesc oricum.

:)) scuze am scris de pe telefon in mod rapid si am ratat unele taste. am corectat textul.

Rezolvai,dar doar dupa resetarea routerului.Nu avea legatura cu CS-ul.Am mai pus doua variante si la fel pateam.Si doar cu serverul asta facea figuri!

Multumesc oricum de ajutor!Va salut...!

Edited by ceaun
  • Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...