Jump to content
Red Bull

[CSFREE] Respins Cerere Maior Red Bull

Recommended Posts

  • Nick:
    Red Bull
  • Skype:
    Nu folosesc
  • Folosești Whatsapp pe telefon?:
    Nu
  • Vârsta:
    16
  • Experiența admin:
    99%
  • Cuvantul cheie din regulament:
    Staff-ul CSFREE va ureaza Sarbatori fericite
  • Ore jucate pe server:
    10
  • Like la pagina noastra de Facebook?
    Da
  • Poți dona paypal?
    Nu
  • Poți dona SMS?
    Nu
  • Alte precizări?
    joc cs de placere o fac cam 2-3 ore pe seara , lucrez foarte mult in perioada asta si timpul nu imi permite sa joc mai mult. Joc cs de 10 ani si nu am jucat cu cod din 2014. atunci jucam ca era ceva interesant pentru un pusti de 14 ani. Joc de ceva timp pe sv , am dat de el random si am vazut ca e ok asa ca am ramas pe el. aveti oameni faini pe server , admini de bun gust si de asta as dori si eu sa am un acces cat de micut , sa ma pot asigura cand ei nu sunt pe sv ca totul este ok pe sv. va multumesc , o seara faina
  •  
Edited by Dracula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,  COPY/PASTE 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data viitoare cand faci cerere de admin nu face pe inteligentul , esti atat de lenes incat nu ai fost in stare sa pui 2-3 cuvinte acolo sa de demonstrezi ca ai cat de cat interes. Daca atat nu ai putut face nu vad cum ti-ai face treaba de admin. La alte precizari ai scris ce am scris eu in cerere , mai exact ai facut copy/paste. 

Clar CONTRA , sunt alti baieti care au interes pt asta si vor sa isi faca treaba cum pot ei mai bine. o zi placuta iti doresc si sarbatori fericite

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adică tu ești mai șmecher și vrei direct maior,toți au început de la sergent,tu ai 10 ore și vrei maior,contra

Edited by DuNh!Ll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra la campanie ai scris 17 ani aici 16. 

Gradul oferit e sergent

Ar trebui sa se schimbe de la +18.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...