Jump to content

Download Counter Strike 1.6

valve.pngsteam.pngsource.png

Download Counter-Strike 1.6!
(last steam update 2019)

Download
Maverick

[CSFREE] Unbanned - Maverick

Recommended Posts

Numele dvs:Maverick
Nume Admin:Jubber
IP / Steam ID:
Motivul:Nici unul!
Dovada (demo, ss, etc): Nu merge sa incar pe imgur dar am ban !!!

@Zenn ??

[18/12/2018|20:30:26] Ip [89.34.182.136] SteamID [STEAM_0:0:441716962] Name [juBBeR] used command 'amx_ban Maverick 0 iesiinmm'

Se preafacea ca nu stie cine a dat vot, pe Barcelona eram 6vs7 si 5 spec, Free=d a zis daca dau si GARDEN la vot i-am zis ca dau Garden cand e sv FULL a intele si a zis sa dau dust2 sa intre lumea, si am dat DE_DUST2_XMAS, am schimbat mapa si vine el care era spec sa intrebe cine a dat vot... in 3 runde de dus2_xmas era 11vs11 si el o arde ca sa schimbe mapa.. Era si Mihai. care ii tot spunea ca s-a votat mapa , pana la urma nu stau sa ii dau explicatii.. asa ca i-am dat ban imi asum.

Dovada: https://imgur.com/a/764apRO

Multumesc!

T/c până la luarea deciziilor

P3 si data viitoare remove, poate asa respectati regulamentul.

@MaverickVezi ca vorbesti mult si degeaba. E ultima data cand te avertizez sa incetezi cu instigarile si porcariile care le faci. Prea imi jignesti inteligenta si te asigur ca este pt. ultima oara, asta doar pt. ca urmeaza sarbatorile, de la anu, va promit ca toti, care va mai bateti joc de playerii si intre voi, parasitit staff-ul.

Prea mult timp pierdut, va repet, m-am saturat sa ma lupt cu morile de vant.

• Like 3

zeen nu iti faci tu legea singur pe server sa dai tu ban la admini ( ai noroc cu uni fondatori ca au acceptat sa revi in staff din partea mea numai primeai aceasta ocazie )

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online