Jump to content

Download Counter Strike 1.6

valve.pngsteam.pngsource.png

Download Counter-Strike 1.6!
(last steam update 2019)

Download
Ryzen

Unbanned - Ryzen

Recommended Posts

Buna seara, imi pare rau ca nu pot face print la consona, dar in momentul cand mi s-a deconectat am apucat doar sa trag o privire peste ce scrie apoi am dat cs in bara sa intru in folder sa vad pozele sa le pun pe forum si apoi sa intru inapoi in cs, dar am constatat ca nu este nici-o poza in folder si cand am dat sa intru inapoi in cs mi se blocase... ce am apucat sa vad inainte de a da in bara este numele adminului ( parca Alexandru ) si motivul.

Numele dvs: RyZeN
Nume Admin: Alexandru
IP / Steam ID:86.123.131.75

Motivul: wall
Dovada (demo, ss, etc): Ce dovada ?? Nu am nici poze in cstrike nici demo mi-a dat ban direct ! Vreau eu sa vad de la el dovada faptului pentru care mi-a dat ban, wall ?? de ce pentru ca e o harta simpla de_inferno si mai trag prin pereti si nimer ? au fost aseara admini pe server care parca ziceai ca joaca cu wall la cum trageau prin pereti, cum ar fi Gold Pika parca pai tragea omu la nimereala cu awp prin pereti ziceai ca are wall...ne batem joc sau ce facem ? Vreau postare cu demo sau o explicatie din partea respectivului admin ! Multumesc

• Like 1

Nu stiu de tine, dar poate sa fie de la nume, adica si eu am dat ban la vreo 3 cu numele tau, poate a gresit...

• Like 1

Ryzen scz din greseala team dat tie  mai era unu cu numele (1)Ryzen Rog unban lui RyZeN

• Like 1

ai primit unban t.c

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  1 User was Online in the Last 2 Mins