Jump to content
Ryzen

Banned - Ryzen

Recommended Posts

Numele dvs: RyZeN
Nume Admin: Afghanistanu
IP / Steam ID: 86.123.131.75

Motivul: Aim
Dovada (demo, ss, etc): Nu mi-a facut poze m-a banat direct iar print la consola nu pot sa fac nu stiu de ce nu merge. Frate joc pe serveru asta de aproape 1 saptamana si nu a zis nimeni absolut nimic si vine acum acest admin si ma baneaza direct pe motiv de aim imediat dupa ce i-am dat cap ca parca ar fi ceva iesit din comun. Nu mai lungesc discutia ca nu are rost, astept demo-ul daca il ai ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie neapărat poze.. eram și eu onl ai fost anunta parca pe u@ are demo făcut pe tn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis legat de dovada ca nu am poze ca nu mi-a facut si nu pot face print la consola, la sfarsitul topicului am mentionat ca astept demo-ul . Stiu ca ai fost online, erau mai multi admini si imediat cum m-a banat am facut topicul pacat ca trebuie sa astept atat pana sa se aduca o dovada. Si astept o parere si din partea ta ca ai fost online ma gandesc ca ai aruncat o privire pe mine.

Edited by Ryzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua , am demo dar acum sunt la munca,  o sa il postez dupa ora 19. Eu iti sugerez sa iti schimbi numele pentru că acesta este un nume standard la unele cs-uri piratate de pe internet si la fel cum ai mai primit odată ban o sa mai primesti in continuare , de multe ori sunt si cate 3 cu numele asta pe server. Revin cu reply dupa ora 19 , eu nu garantez ca esti tu in demo dar jucătorul căruia i-am facut demo cu numele tau avea aim vizibil. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai frate joc cu numele asta de 1 saptamana incoace pe serveru vostru am mai luat odata ban din greseala ca mai era unu pe server si i-am zis sa schimbe nicku, bun daca asa se procedeaza si trebuie sa schimb niku din cauza altora care intra cu, cod o sa fac si asta, daca o sa se rezolve problema....Si sunt persoane care m-au vazut mereu jucand si care pot sa confirme ca nu joc, cu cod, lucifer 13, rosky, xrossum cu ei m-am nimerit de cele mai multe ori pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este problema mi-am schimbat niku deja si pt alte servere eu astept sa vad despre ce demo e vorba si sa se rezolve problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://files.fm/u/gshxdy9m aici e si demo-ul in prima parte nu e nu stiu ce , nu cred ca e aim dar un cfg cu dll e sigur si wall din cate se vede , in ultima faza se vede clar ca ai wall. mereu cand ieseai de pe lung pe poarta din baza tero ieseai cu tinta direct pe ei si faceai si prefire. Asta cu siguranta esti tu pentru ca si vorbeai , restul care intra sunt de obicei buti si nu vorbesc. Si in caz ca primesti unban , dar nu cred da e cazul. Spec ca faci cerere slot dupa 3 ore jucate sa nu mai avem probleme de genul. Eu te-am mai vazut pe server si de fiecare data aveai macar o faza de wall. 

 

Edited by AfGanistaNu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo de 3 secunde ?? intru in el si dupa 3 secunde se termina ce sa vad de aici  ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo-ul merge ai silent in demo din ce vad îți fuge glonțu și wall pare in câteva faze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banned, un limbaj mai decent va rog, si exista butonul de edit, prea mult spam...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...