Jump to content

Recommended Posts

Nick: FCSB*DariuS
Propunerea/sugestia: Propun modificarea timpului de acordare de ADMIN si consider ca toti ar trebui sa treaca intai prin SLOT.


Ar fii ideal sa poti aplica pentru ADMIN dupa ce ai 50 de ORE jucate pe server, asta insemnand ca esti ACTIV si chiar te INTERESESEAZA sa dobandesti functia de admin.

Testele de ADMIN sunt foarte facile si consider ca ar trebui luate mult mai in serios, intrucat in ultimul timp au aparut foarte multi admini si sincer, de 2 saptamani

de cand joc aici, pot sa ii numar pe degetele de la ambele maini cati am vazut on-line. Este clar ca va doriti o comunitate mare, dar in cazul de fata LISTA STAFF este mult prea mare

si nu coincide deloc cu realitatea de pe server, la o asemenea lista ar trebui sa fie permanent ziua 32 de jucatori, fara boost.

 


Cum crezi ca va ajuta:  Calitativ, numar jucatori constant

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut  ! 

Testele de admin sunt deja  în activate de 3 săptămâni de către mine personal deocamdata. Da e adevărat ca poți sa ii numeri pe degete pe admini online din 7/7 zile . Este adevărat ca lista din staff este prea lunga numarul ajunge chiar la 80-90 de admini. Pentru asta trebuit vorbit cu STAFF-UL FORUMULUI pentru a lua o decizie . 

Admin Dracula ! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slot e slot. Adminul are si slot incorporat

As zice 18 varsta minima, din nou sa se aduage verificare cnp si eu nu stiu care e testul ala

Ore pt slot si admin sa creasca asa nu se va lua slot usor si lista nu va fi foarte lunga 

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...