Jump to content
foxyyy

Rezolvat - Reclamatie admini SuperShots si Dracula

Recommended Posts

Numele dvs: foxyyy
Numele adminilor reclamati: Dracula , SuperShots
Motiv reclamatie: incompetenta si neascultarea ordinilor primite 
Dovada:  https://imgur.com/a/ucAsLXy

• Like 1

Ok. Dacă voi fi sancționat. .. prefer  VIP . 

O ZI BUNA 

• Disllike 1

Dracula , SuperShots de când pana când se face așa bagi ce harta Îți place tie sau la playeri? Admin ul nu îl ai sa faci ce vrei și cum vrei ai admin sa ai grija de sv și sa pui hărțile care le plac lor la vot și așa stați activi și când va anunța pe U2 nici nu va stresați sa va puneți spec sa va uitați pe el în fine rămâne decizia la founder bafta 

• Thanks 1

Posted (edited)

Deci, am întrat în ultimele 3 minute eram singurul admin On și toată lumea striga la mine sa  dau vot, erau online cam 16 playeri numai la joc asa ca am dat la vote următoarele: de_westwood, de_inferno2se și de_kabul32, a ieșit la vote westwood și am schimbat mapa, după care a început distracția, sa înjure sa jignească sa ma facă incompetent și sa ma înjure de mama pe un ton de superioritate amenințând constant pe mine și pe Dracula ca a vorbit el cu blue și ca ne dă remove pentru ca atunci când juca el pe server noi nu știam ce e ala Cs, nu permit unui copil sa ma înjure de mama și cu asta am încheiat. 

https://m.imgur.com/a/pwZE2Dd

Dacă foxxy asta nu va fii sancționat cer remove. 

Edited by SuperShoTs-
  • Like 1
  • Disllike 1

Posted (edited)
Acum 16 minute, jex a spus:

Dracula , SuperShots de când pana când se face așa bagi ce harta Îți place tie sau la playeri? Admin ul nu îl ai sa faci ce vrei și cum vrei ai admin sa ai grija de sv și sa pui hărțile care le plac lor la vot și așa stați activi și când va anunța pe U2 nici nu va stresați sa va puneți spec sa va uitați pe el în fine rămâne decizia la founder bafta 

Cum am specificat... doresc vip ... măcar sțiu ca .. când voi intra pe sever nu voi mai veac de ce sa ma stresez atâta. .. și sper shots e admin ... e decizia lui ce face ... 

Edited by Dracula
  • Like 1
  • Disllike 1

8 minutes ago, SuperShoTs- said:

Deci, am întrat în ultimele 3 minute eram singurul admin On și toată lumea striga la mine sa  dau vot, erau online cam 16 playeri numai la joc asa ca am dat la vote următoarele: de_westwood, de_inferno2se și de_kabul32, a ieșit la vote westwood și am schimbat mapa, după care a început distracția, sa înjure sa jignească sa ma facă incompetent și sa ma înjure de mama pe un ton de superioritate amenințând constant pe mine și pe Dracula ca a vorbit el cu blue și ca ne dă remove pentru ca atunci când juca el pe server noi nu știam ce e ala Cs, nu permit unui copil sa ma înjure de mama și cu asta am încheiat. 

unde te-am injurat eu pe tine de mama ma si faza cu incompetent da esti incompetent te doare adevarul ? nu vezi dovezile ca am vorbit cu blue nu ai habar sa faci ceva , dapai sa mai asculti de ordinile date , ca nu eu ti-am ordonat eu prima oara te-am atentionat sa bagi alta mapa ca nu se joaca westwood in 10 oameni si dupa am vazut ca nu se poate asa si-am apelat la blue dupa cum vezi tu dai dovada de incompetenta si necunoasterea regulamentului , ai citit si tu acolo doar sa gasesti cuvantul cheie ca in rest sa-l inveti sa-l aplici nu stiti unii dintre voi ! si incetati cu post hunt asteptati decizia fondatorilor si vreau dovada unde te-am injurat de mama pe tine :))) ca nu vad ceva acolo specific ca-mi bag ca-mi scot ca te-a facut cutare cum esti...etc etc etc 

Acum 3 ore, Dracula a spus:

Ok. Dacă voi fi sancționat. .. prefer  VIP . 

O ZI BUNA 

Asa sa fie!

Acum 2 ore, SuperShoTs- a spus:

Tot el sa fie sanctionat? serios?

Remove

T/C

• Like 1
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online