Jump to content
WoW

Unbanned - WoW

Recommended Posts

Nu vreau unban ,vreau doar demo ul de la Antonescu,copile daca am tras prin cutii sau pereti asta nu inseamna ca am wall sau ce mai crezi tu asta mai putin conteaza.Tu vezi ti de tine... si ia ti si tu casti Steelseries daca iti permiti si apoi mai jucam.Ms

Posted (edited)

scurt rezumat:

in primul demo jubber vine pe shift, wow il urmareste prin perete cu tinta si iese pe el

la faza apartamente-mid observa unde se duce pana la urma inamicul si dupa o perioada buna da la fix he-ul cand ajunge in varful scarilor teroristul (tot pe shift am impresia)

+alte faze cu dst pe mid care la fel vine pe shift si wow il asteapta

https://www40.zippyshare.com/v/ETnMzPs6/file.html

si in al doilea demo faza clara: ultima runda, se uita din baza CT  in site B pe inamic prin cutii si fara sa il vada in mod normal (dar el are wall) trage ca si cum l-ar vedea

https://www40.zippyshare.com/v/Ci5h7zI2/file.html

ps: puteai respecta modelul de cerere, dar cum nici eu nu am respectat regulamentul dandu-ti ban nu te condamn si pe aceasta cale imi cer scuze pentru abaterea mea.

as avea rugamintea sa lasati topic-ul deschis sa isi dea cu parerea si restul colegilor, in special veteranii :)

edit: am vizionat si eu demo-urile din nou si recunosc ca nu m-ar convinge nici pe mine in totalitate restul fazelor cu exceptia fazei de care v-am zis din al doilea demo, uitati-va cu atentie la faza aceea. (cand are awp in baza CT, ultima runda din demo am impresia) multumesc.

Edited by Antonescu

Parerea mea e ca are wall, sunt multe faze la care sunetul este egal cu 0, el joaca non-steam am inteles ca nu poate da wg.. deci daca vrei sa vezi sunet te uiti pe Logitec el chiar joac sunet si de multe ori te inseala si sunetul.

El o sa raspunca cu: '' am sunet si radar'' si e jucator PRO :) 

• Haha 1

Am vizualizat demo-urile. Părerea mea ca nu are din ce am văzut. 

Unbanned.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online