Jump to content
La casa de Papel

Unbanned - [T].o.k.[Y].o La casa de Papel

Recommended Posts

Numele dvs: [T].o.k.[Y].o La casa de Papel
Nume Admin: wOw
IP / Steam ID: 
79.114.233.36
Motivul: Wall. Ma jucam linistit pe server si dintr o data m am trezit cu ban. Admin in cauza, rog sa fie sanctionat, sau ceva de genul, doresc sa vad acel demo. 

Dupa nici 5 minute, a intrat si Alle` pe Discord, si a inceput sa mi spuna ca banul nu va fi scos, ca el mai are un demo cu mine si ca s-a ocupat personal de acest ban. ;)
Dovada (demo, ss, etc):  https://imgur.com/a/79ngglO 

received_338111776806935.gif

  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punele pozele facute cand iei ban si o sa pun si demo ul;Ai tupeul sa mai faci si cecere unban. 

 

Poftim si demo ul https://ufile.io/1xaxw pe toti ii sti.

 

Edited by WoW
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

@WoW demo te rog 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WoW ce poze iti trebuie frate ? :))

 la faza aia te referi cand statea ala la cutii acolo ? Daca te uiti mai atent pe demo, l am vazut cand am coborat si plus de asta i se vedea si capul un pic :)) 
Plus de asta, joc si la sunet.

Nu e vina mea ca tu esti incapabil, si dai ban aiurea. 
Din cate am vazut, ai luat si tu ban la un moment dat.
Da, mare gereseala ;)

Edited by La casa de Papel
  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, pozele care se fac in timpul in care ti-a dat ban. In momentul in care ti-a dat ban, ti s-au facut una sau doua poze, nu stiu exact. 

Pe langa asta, eram si eu pe server cand se vorbea ca ai wall si mai multi admini au fost de acord dupa ce s-au uitat toti pe tine.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

pozele le ai la dovada  https://imgur.com/a/79ngglO 

iar in legatura cu demo este realizat incorect  sa decida fondatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca tu esti prieten cu el...Sa puna pozele care i se fac in momentul banului.Daca e curat in alea 2 poze sa mi dea remove.(DEMO UL ASTA E DOVADA CLARA CA ARE WALL )sa se uite unul care stie ce i ala wall.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Weedox said:

Astept si parerile colegilor mei.

papel2.dem 9 MB · 1 download

in acest demo se pot vedea fazele de wall curat 
In prima runda cum se duce pe poarta mid si cand vede ca se apropie poc se retrage si da Flash din pacate a murit 
A 2-a runda la fel da 1 he pe player apoi 1 flash esuat al 2-lea il da pe el si iese direct pe el neasigurandu-se la negreala baza CT chiar 

A 3-a runda se poate observa cum nu ma intra la fel pe mid de data asta da flash la cutiile de langa geamul de la x2 se pot vedea foarte usor momentele wall-ului pe parcursul acestui demo ! 

 

Contra unban ! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

Am vizionat si eu demo si are doua faze mai suspecte  (cred cod sper sa ma insel)

astept si alte  pareri 

o seara buna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau Papele ti-ai facut-o cu manuta ta :))) era greu daca jucai curat

Edit DuNh!Ll:și tu nu puteai sa nu postezi

Edited by DuNh!Ll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inclin sa cred ca are wall si nu stie sa il stapaneasca inca, imi lasa impresia ca stie unde sunt inamicii, dar nu stie sa ascunda asta, un exemplu ar fi intr-o runda intra cu grija pe mid cand e CT-ul ascuns dupa cutie, in alta runda cand nu e niciun CT intra la fel pe mid, dar de data asta ca in branza si se uita din mid sus la scari unde era singurul inamic parca asteptand sa sara in baza.

Daca nu sunteti siguri propun unban cu conditia sa isi ia steam si sa joace numai steam on de acum pe server

Edited by Antonescu

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Antonescu said:

Inclin sa cred ca are wall si nu stie sa il stapaneasca inca, imi lasa impresia ca stie unde sunt inamicii, dar nu stie sa ascunda asta, un exemplu ar fi intr-o runda intra cu grija pe mid cand e CT-ul ascuns dupa cutie, in alta runda cand nu e niciun CT intra la fel pe mid, dar de data asta ca in branza si se uita din mid sus la scari unde era singurul inamic parca asteptand sa sara in baza.

Daca nu sunteti siguri propun unban cu conditia sa isi ia steam si sa joace numai steam on de acum pe server

Boss-ule si steam on sunt coduri :))) stai linistit 
Vorba unora de mai sus codul e cod , acorzi a 2-a sansa unuia care "face parte din staff" ( slot ) crezi ca-i iese din sange ? 
El e un bun exemplu pentru altii , eu as fi de acord cu o a 2-a sansa dar nu cred ca s-ar potoli ;)
Eu zic cand fondatorii/managerii sa va ganditi bine si sa luati o decizie , care credeti voi ca e mai buna sa-i acordati o a 2-a sansa sau sa ramana banat 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

parerea mea este ca are wall a iesit mid a vrut sa se duca b dar nush cum prin minune a stiut ca nu e nimeni acolo si sa intors nici nu sa mai dus sa verifice daca e cnva b  ( asta este strict parerea mea )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curat  (vizionat si de argo)

Unbanned

T/C

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...