Jump to content
WoW

Rezolvat -Reclamatie AkyMcY

Recommended Posts

Numele dvs:Wow
Numele adminului reclamat:AkyMcY
Motiv reclamatie:Cum puteti fii atat de nisimtiti sa jucati cu wall cand aveti OWNER,Va ti p .... pe sv asta.Daca nici ia nu are wall Va rog sa mi scoateti adminul,

ANUNTAND PE SERVER DE FATA CU BLUE SI WEEDOX SI MAI MULTI CA JOACA CU WALL SI PE EI II DOARE LA P:...

 

ARGO IA TU MASURI CA ISI BAT JOC DE TINE.


Dovada:https://www72.zippyshare.com/v/cbIbpN6O/file.html

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opinia mea personală , este că materialul este insuficient pentru această acuzație. Cât despre demo-ul scurt , pot zice din experiență că pe nuke pozițiile astea se caută mereu , de aceea era cu ținta pe casă . 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

si eu zic ca demo este scurt nu iti poti face o impresie clara  

fondatori vor decide are nu are

o seara buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Nu are este prea scurt demo ul)  Asta o sa aud de la toti....admini cu experienta de 10 ani.(Wedoox)...Nu ti trebue 1 h un demo sa ti dai seama ca cineva are wall uita te in prima fata cum il asteapa pe ala la scara ,iar cand s a intors s a intors cu tinta pe celalalt player din spatele lui...Nu stau sa mi bat campii aici ca oricum nu se face nimic ,....Aici e vorba cine doneaza cine cu cine e prieten,asa ca nu o sa ma mai intereseze dupa aces demo,Ca si celele 2 postate la admin only s a uitat Wedoox si cica nu are, se vede ce Experienta ai.....

Edited by WoW
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai las-o asa ca incepi sa  devi penibil il las pe @Argo sa vina cu un raspuns pana atunci t.c

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo este foarte scurt. Si din faza de dupa casa, eu zic ca este curat. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Re-deschis, opinii si la acest demo de la @errayN 

@WoW Daca nu esti civilizat si ma mai iei peste picior din orice punct de vedere, te las sa vorbesti pe alt server/forum.

Nu ne luam la misto, cu aluzii si marlanii de genu, daca nu iti convine parea mea, ignora-ma.

Este ultimul avertisment si este valabil pt. toata lumea.

 

L.E - A fost banat, multumim pt. vigilenta @errayN @WoW

T.C

aky1.dem

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...