Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

La casa de Papel

Unbanned - [T].o.k.[Y].o La casa de Papel

Recommended Posts

Posted (edited)

"Din nou si din nou" ! 

Iti prezint cele 3 demouri doua fiind mai scurte una mai lunga,insa wall-ul tau se vede pe bycastor unde urmaresti prin pereti si pre-fire-ul tau te da de gol ! 
https://www26.zippyshare.com/v/vjSrGeEP/file.html
https://www26.zippyshare.com/v/V1WVtuKB/file.html

Iar in urma injuraturilor aduse la adresa mea pe discord banul va ramane indiferent de decizia luata ! 
NU inteleg ce treaba are familia mea cu acest joc ,dar infine . Gura bate curul !

O seara frumoasa !

EDIT: De fapt sunt doar 2 nu stiu cum ...!

Edited by FeNNix
  • Like 1

sunt 3 faze de wall dintre care 1 faza a fost vb de bulan ..astept si alte pareri 

• Like 3

deci tu cu wOw m-ati lucrat. Puteam sa jur :)) Eu am si spus wOw nu poate dormi linistit pana nu isi duce pana la capat ceea ce nu a reusit sa faca. vede ca nu are dreptate si continua... 
Si faza cu injurat pe discord nu stiu ce, l am facut pe fennix *prostu familiei*(nu se poate la in considerare ca injuratura e o insulta) pentru ca m-a enervat ca mi o dat ban si el inceput sa-mi spuna *pi2da ma-tii*. Cum adica ? Tu ma injuri de mama ? 
Imi spui sa fac pasi de pe discord, jet si imi spui sa dispar de pe discord ? Cu ce drept imi spui sa ies de pe discord ? Eu daca vreau sa stau pe discord raman pe discord, am tot dreptul sa raman pe discord. 

Mi-ai dat ban dupa faza aia pe dust2006 cand am dat prin perete acolo ? Prieten iti spun sincer am dat la bulan acolo :)) 
Am mai spus sa nu dati admine la toti incapabilii. 

• Like 1

Posted (edited)
8 minutes ago, La casa de Papel said:

deci tu cu wOw m-ati lucrat. Puteam sa jur :)) Eu am si spus wOw nu poate dormi linistit pana nu isi duce pana la capat ceea ce nu a reusit sa faca. vede ca nu are dreptate si continua... 
Si faza cu injurat pe discord nu stiu ce, l am facut pe fennix *prostu familiei*(nu se poate la in considerare ca injuratura e o insulta) pentru ca m-a enervat ca mi o dat ban si el inceput sa-mi spuna *pi2da ma-tii*. Cum adica ? Tu ma injuri de mama ? 
Imi spui sa fac pasi de pe discord, jet si imi spui sa dispar de pe discord ? Cu ce drept imi spui sa ies de pe discord ? Eu daca vreau sa stau pe discord raman pe discord, am tot dreptul sa raman pe discord. 

Mi-ai dat ban dupa faza aia pe dust2006 cand am dat prin perete acolo ? Prieten iti spun sincer am dat la bulan acolo :)) 
Am mai spus sa nu dati admine la toti incapabilii. 

Inca un punct negru ! Gura bate curul @Capshunica poate confirma vorbele urate adresate mie ,infine cat timp eu mai sunt aici unban nu vei mai vedea  ! 

Iar acel zoom in inainte sa apare playerii ? Si ala e bulan dar infine ,nu ma cobor la mintea ta . 

P.S Eu nu lucru cu nimeni ,stai linisit eu sunt pe cont propiu n-am nevoie de ucenici pe langa mine,sper ca m am facut inteles !

Edited by FeNNix
  • Like 2
  • Disllike 1

Posted (edited)

si cum adica tu incepi sa injuri de morti? nu am chef sa fac aici scandal, ai fost primul care ai jignit si injurat! dupa ce Fennix ti-a zis "iesi in p ma-tii" tu ai inceput sa o arzi cu morti si amenintari ca de cand esti tu pe acest server si noi suntem pielea p... pe langa tine!

Edited by Capshunica
  • Like 1
  • Disllike 1

in papel3 ai trei faze mai dubioase una dintre ele fiind ultima cind ai luat ban

(iar treaba cu injuraturile de,,,,,,,,,,,, nu sunt de acord )

decizia o va da fondatori

o seara buna

• Like 2
  • Disllike 1

Posted (edited)
2 hours ago, (4game)wanted said:

de aici puteti lua demo mai usor

papel3.dem 34 MB · 2 downloads

se vede clar 3 faze de Wall !

(dar nai voie frate asa sa aduci injurii la colegi !)

Mai departe verdictul il da  fondatorii...Stima JngerMafiot.. !

Edited by JngerMafiot
  • Like 2
  • Disllike 1

Unbanned. Nu vad faze clare de wall. 

In schimb il banez pe discord petru limbaj.

• Like 1
  • Kiss 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...