Jump to content

Recommended Posts

Pe data de 8.06.2019 ( sambata)ora 19:00 va avea loc o sedinta pe discord toti adminii sunt rugati sa se prezinte pentru a discuta unele lucruri . Multumesc 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

sa vad cu imi termin treburile si incerc sa fiu si eu prezent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent ! 

S ar putea sa întârzii câteva minuntele

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent !

Tin sa precizez ca admini care nu o sa se prezinte la aceasta sedinta vor fi sanctionati cu - 1 la gradul de admin .

sa nu auzim apoi ca nu ati fost pusi in tema multumesc pentru intelegere .

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

asta nui corect daca omul nu poate veni  

am inteles ca a mai fost o sedinta si ai spus ca vei pune pe forum ce sa discutata  la sedinta (eu unu nu am vazut nimic nu am fost la sedinta)

daca tu nu te ti de cuvant este treaba ta 

dar nu poti obliga pe cineva sa vina (daca nu poate)

nu se face asa (eu unu nu asa as atrage admini la sedinta)

o seara buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q4 sa tye fac sa intelegi  sedinta trecuta sa facut in foarte putini admini am inteles nu au putut dar daca nici de data asta nu se poate atunci da de inteles ca nu au interes  cel putin asta ma face sa cred eu .

daca u te simti ofensat ca spun chestia asta e fix problema ta si mentineti parerea te rog eu vreau ca serverul asta sa functioneze ca un  colectiv intr-o armonie frumoasa si responsabila nu doar pt faptul ca ne jucam sa ne fie clara treaba multumesc frumos pt intelegere si scuze pt gramatica pe care am folosito !

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pot sa ajung. M-am angajat ca ospatar si am program sambata.. Va rog sa ma intelegeti..

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună seara ĺ

Le mulțumim tuturor adminilor care au participat în aceasta seara la ședința  și celor care au vrut sa participe dar nu au putut ! Va dorim în continuare mult succes ! 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puncte atinse la sedinta de pe 08.06.2019:     Up/down admini     Respectarea Regulamentului: NU FOLOSITI COMENZI PE ALTI ADMINI (exceptie slay in cazul in care este AFK)     Propunere de remove/down la vip/slot pentru adminii fara activitate de foarte mult timp atat pe forum cat sip e server     La cererea de UPGRADE s-a facut propunerea de a se introduce un punct despre prezenta la SEDINTE     Acuzatiile unui player/vip/slot/admin se aduc doar cu DOVEZI.     Reclamele de pe forum!      Jignirile/injuriile intre admini atat pe server cat si pe discord!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...