Jump to content

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Guest HellGamer

Banned - Hell

Recommended Posts

Guest HellGamer
Posted (edited)

nick : Hell

IP : 213.147.167.253 &&

STEAM : STEAM_0:0:64622788

motiv : wall aim silent aim no recoil

admin :aim_on 

astept demo , ms

Deci hai sa lamurim niste lucruri, aseara eram pe discord eu,theone,wanted,capshunica si injermafiot, NICI UNU nu a zis ca vrea WG , theone ia cerut lu wanted sa intre pe forum sa vada "ceva " si sa dea accept la o cerere , am zis pe discord dupa ce mi a dat misi lama "eu am iesit ma bag la o dota ca mi-a dat misi lama , am revenit dupa 1 ora si aveam ban , atunci au inceput lucrurile sa o ia razna , mi sa spus ca am intrat de pe alt ip cu cod si AIM ON are dovada! vezi tu theone eu te am lasat sa iti spui parerea pe discord ;) dar voi mi ati dat ban si pe discord pana sa iti spun totul , de cand a iesit blue ATI BANAT TOTI PLAYERII BUNI !!TOTI AU CFG'uri si coduri numai prietenii vostri nu au , nu am zis niciodata NU DAU , nu ati cerut ca sa va dau wg s au orice altceva , m am oferit singur aseara sa intri cu TW s au cu ce vrei la mine in pc si nu ai vrut ;) ! 

Edited by HellGamer

Theonernn ti-a cerut wg si tu ai iesit direct.

Ti-am dat ban deoarece si el iesise dupa.

• Like 1

Guest HellGamer
Posted (edited)

nu mi a cerut nimeni nimic, am discutat cu el pe discord acum 5 min pana sa imi dea kick s au ban de pe discord si nu a zis nimic de wg my friend , ai zis tu " eu am 3 coae si ii dau eu ban" data viitoare lasal pe el sa imi dea ban, mersi

:))))ok este funny ati inteles "voi" asta=))))) m-am oferit sa intre cu tw si nu a refuzat ;)  CERE SI TI SE VA DA ! ASA se spune !! CERE! DAR NU ATI CERUT!!

Edited by HellGamer

Posted (edited)

Discutam si cu restul n-am dat ban de capul meu ”coae”.

Restul care eram pe server am inteles ca Theonernn ti-a cerut wg ,acum sa fi fost altfel eu nu aveam de unde stii.

Nu mai comentez ca fac off topic!

EDIT

Am vizionat demo ul lui Theonernn si mie imi pare ca ai wall la sigur,dar il ascunzi gen nu te duci dupa killuri care stii care te ar da de gol si etc.

Edited by AiM+oN[CS.CSFREE.RO]
  • Like 1

scuzati ca intru si eu in subiect eram de fata cand aim ia zis lui tehoan sa ii ceara wg si teh a spus ca imediat  

ca ia cerut wg ca nu nu mai stiu ,dar cert ca hell a taiato de pe sv

cu banul (sunt si nu deacord )dar nu este treaba mea

atat am avut de spus 

o zi buna

• Like 1

eu zic ca are wall trei faze clare in doua nici vorba de sunet

astept si alte pareri

• Like 2

eu nu ar trebui sa comentez, dupa sa nu aud discutii ca ii iau apararea....dar ca fapt divers eu nu vad niciun wall in demo, a fost o faza la rampa tero cand i-a dat prin perete in sobolan dar acolo e discutabila faza ca multi apasa acolo preventiv....sub pod se vedea piciorul.....cat despre norecoil nu am cum sa-mi dau seama ca ma ingreuneaza la ochi toate optiuniule de la esp on! decizia va apartine

• Like 2
  • Angry 1

Guest HellGamer

Ok, deci eu am primit ban ca nu am dat WG cum nu a fost adevarata aceasta afirmatie si mie nu mi sa cerut WG cer sa mi se scoata banul ca vad ca nu se uita nimeni la acel demo , multumesc respectele mele sincere si toate cele bune , nu vad rostu sa am ban pentru ca aim a gresit  , de ce trebuie sa astept eu pt greseala unui admin ?

parerea mea este ca are wall in demo pus de @TheOneRnn

• Like 2

Din pacate in demouri nu se vede daca jucatorul foloseste '/me'. Comanda respectiva e un mini wall care iti zice daca dai / ai dat damage prin perete. Daca stii sa te folosesti de comanda si pui un bind usor accesibil poti avea un avantaj imens. As sugera ca say_team sa fie vizibil adminilor indiferent ca sunt in echipa adversa sau spectatori. Daca am fi vazut ca foloseste /me dupa un spray in perete, stiam cu siguranta motivul pentru care e sigur ca e cineva dupa un perete.

In alta ordine de idei sunt de parere ca joaca cu sunet si nu e wall in demo. Ca exemplu, daca ar fi avut wall la fragul pe norisor prin perete, dupa sigur ar fi iesit cu tinta pe omul de sus de la scara, nu pe langa el. Am fost si eu de multe ori in pozitia in care e Hell acum si e greu sa te aperi. Nu merita sa dati ban unui jucator doar pentru ca e foarte bun si e greu de conceput ca anumite faze sunt experienta / trial and error / skill. 

• Like 1

După demo ar fi două faze clare a treia nu prea ar fi wall  colegi ?

Decizia vă aparține  colegi  .

• Like 1

Problema demo-urilor pentru wall e ca la jucatorii buni sau la cei care stiu sa joace cu wall la buton in multe cazuri nu sunt convingatoare, in cazul lui nu am fost convins asa ca voi zice ca e curat, desi la fel de bine ma pot insela. 

@rocket in acest demo stiu ca nu avea sunet

• Like 1

Guest HellGamer
Acum 40 minute, Antonescu a spus:

Problema demo-urilor pentru wall e ca la jucatorii buni sau la cei care stiu sa joace cu wall la buton in multe cazuri nu sunt convingatoare, in cazul lui nu am fost convins asa ca voi zice ca e curat, desi la fel de bine ma pot insela. 

@rocket in acest demo stiu ca nu avea sunet

cum frate nu aveam sunet, cum poti sa zici asta?cum puteti sa ziceti unele chestii care nu au logica? daca tu imi zici ca nu aveam sunet in acest demo o sa spun ca te ai uitat la alt demo ;) 

wall la buton?incetati cu visele astea ;) DACA CHIAR VOIAI SA MA VERIFICI IMI SPUNEAI pe discord ca de aia esti owner theone si orice alt admin, mi-a cerut valentin video i am dat fara probleme,mi-a cerut argo wg i am dat fara discutii,m -am rugat de tine sa intri in pc cu teamviewer sa vezi ce am in pc, sa te uiti cu last activity dar ce crezi nu ai zis nimic in schimb dupa ce te -am lasat sa termini de vorbit pe discord mi sa dat ban sa nu ma pot apara si acum?dureaza 3 zile o cerere de unban?=))) bataie de joc e asta fara suparare ;) 

vei primi unban pana cand va raspunde si @Weedox @Argo cu parerea lor si vom lua o decizie 

O seara buna 

• Like 3

wall

• Like 5

Eu unul zic ca e wall la buton avand in vedere ca era discord si era galagie deci nici vorba de sunet  dar poate gresesc !

• Like 3

M-am uitat la demo de 3-4 ori, si ce'a mai urata faza a fost de pe second mid cand iese ala cu lama si se sperie de el, desi nu il vazuse :))) si faza cu misi din casa spre baza.

Are multe faze, si nu este vorba de sunet din ce am inteles, era pe discord cu baietii.

Wall, o seara buna.

• Like 4

Guest HellGamer

ok multumesc pentru tot,  "Are multe faze, si nu este vorba de sunet din ce am inteles, era pe discord cu baietii."  daca sunt pe discord cu baietii asta nu inseamna ca nu joc la sunet prietene , si ca fapt divers nu se vorbea deloc pe discord ;) era liniste si pace , puteti sa lasati banul oricum nu imi m-ai pasa acum ca  va-ti batut joc , avea dreptate singurul admin care isi facea treaba si anume blue ;)  stiti sa va pastrati "jucatorii" nu gluma , poate il verificati si pe prietenu vostru domnul " lautarudinbeci" cel ce face 1200-150 score in top , ia vedeti ce cfg are baiatu ala?nu sunteti in stare sa vedeti un demo s au sa faceti un demo cum trebuie , ati banat playeri cu sutele :))) cica top 20 server a fost si acum e 2500 ;))) sunteti pe drumul ce bun 😜 bafta cu serveru si toate cele 😘 va pupa Hell cu "wall la buton"=))))

banned nu avem nevoie de asa oameni pe comunitate esti liber sa joci unde vrei nu te-a tinut nimeni cu forta aici 

O zi buna 

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online