Jump to content

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Recommended Posts

Puncte atinse la sedinta de pe 30.06.2019:

• Mapele noi adaugate pe server + alte propuneri pentru mape noi

• Up/down/remove admini;

• Reclamele de pe forum;

• Certurile, discutiile, jignirile, injuriile intre admini + cine nu o sa se mai respecte de azi inainte se va face un sondaj pe forum unde se voteaza adminul care a gresit si va primi BAN! (sondaj unde se aduc dovezi atat de catre cel care acuza cat si de acuzat);

• Activitatea pe forum! adminii trebuie sa raspunda la cererile de admin/slot/unban s.a.m.d., adminii sunt rugati sa verifice forumul cat de des este posibil mai ales la sectiunea cereri unban (playeri ce au primit unban primesc ban in aceeasi zi sau in decurs de 2-3 ore, VERIFICATI INAINTE!);

• Daca considerati ca un player/slot/vip este suspect de cod, postati la sectiunea Admins Only si cereti pareri. (aici ma refer in special la playerii ce au primit ban de “n” ori pe server desi au primit unban);

• La cererea de admin s-a propus pentru cei care nu au experienta sa se inscrie la Admins School (nu este nicio jena, fiecare am invatat) + pentru cei care au deja admin si observam ca nu se descurca sa le propunem inscrierea in Admins School (va primi pentru moment intreruperea adminului si preluarea lui dupa ce “promoveaza” admins school).

•Adminul cu numele Dst a decis de buna voie  sa se retraga din staff a renuntat la admin din urmatoarele motive :

1: certuri intre admini 

2: orgoliu

3: neconformitate intr-un colectiv/comunitate 

4: pretenti de la alti admini avand in vedere ca el ca si admin nu activeaza  si  la aceasta sedinta i sa spus pe nume si a decis sa renunte .

Pana pe data de 30.07.19 va ramane cu vip iar apoi in  va  scadea la gradul Hall of Fame  !

DSTToday at 6:04 PM Ioane DSTToday at 6:05 PM Sa imi scoti admin să îmi lași doar vip sau simplu player cum vrei

• Like 7
  • Thanks 1

csfree pe locul 1 asta e tot ce mi-am propus 

• Like 7
  • Love 2
  • Kiss 1

Da sa-l facem sa fie in top nr.1 !

Sa incercam sa contribuim si sa ajutam Serverul CS.CSFREE.RO ,pentru o buna intelegere si armonie intre vechi colegi si cei Noi !!!

Cu Stima @JngerMafiot si salutari de bine tuturor Membrilor Comunitatii-CS.CSFREE.RO !!

Pentru  o buna prietenie si intelegere  pe Serverul CS.CSFREE.RO  Clasic de CounterStrike 1.6  Nr.1 !!!!!!

• Like 6

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online