Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

ANUNȚ CĂTRE ADMINI !! Trebuie trimisa o noua parola pentru ca accesul dvs. sa fie din nou activ. Link

Argo

Castigatorii campionatului CSFREE.Ro editia 1

Recommended Posts

Winning-512.png

Dorim sa anunțam echipa câștigătoare al campionatului CSFREE editia 1.

Echipa câștigătoare este: #wannaDIE? Felicitări membrilor!!!:  CMRR & RE1EASE4 ! (Aceștia au reușit sa câștige cele mai multe meciuri, 7 in total)

Locul 1. Toti membri echipei primesc VIP pe serverul cs.csfree.ro permanent, 500.000 de CSFCoins pe forum si un grad special, si un mouse de gaming marca Logitec liderului echipei. 

Liderul @comeru', aștept PM din partea ta pentru informații cum poți ridica premiul câștigat!

Locul 2 a fost ocupa de echipa Wolves Felicitari membrilor!!!: (4game)wanted, TheOneRnn, Mihaela. (Aceștia au reușit sa câștige cele mai multe meciuri, 6 in total).

Locul 2.  Toti membri primesc VIP pe serverul cs.csfree.ro timp de 2 luni, 250.000 de CSFCoins pe forum.

Ediția cu numărul 1 a luat sfârșit. Mulțumim pentru participare si felicitări tuturor.

• Like 5
  • Love 2

felicitari câștigătorilor 

Urmatorul eu il castig😎

tin  sa imi felicit echipa  (Wolves)  @TheOneRnn @Mihaela pt implicare si pt performanta de care au dat dovada felicitari next locul 1 

• Love 2

Felicitari dragilor! ❤️ 

Felicitari tuturor pentru munca depusa! ❤️ 

Felicitari dragii mei colegi @Wanted @TheOneRnn ! Va multumesc ca m-ati ales sa fiu colega voastra! Data viitoare tragem mai tare, desigur daca vreti! ❤️❤️ 😘 

• Like 3

@TheOneRnn esti concediat din echipa ca din cauza ta am pierdut =))) te pupa fratele 

• Like 1
  • Haha 2

felicitari  ma simt mandru sa am in echipa asa oameni frumosi eu ma multumesc si cu locul 2 pt ca am castigat experienta :X

• Like 1
  • Haha 1

felicitari!

• Like 2

CAMPIONAT  EFECTUAT !

Echipa câștigătoare este: #wannaDIE? Felicitări membrilor!!!:  CMRR & RE1EASE4 !

t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...