Jump to content

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

RE1EASE

[CSFREE] Reclamatie FeNNix

Recommended Posts

Numele dvs: RE1EASE
Numele adminului reclamat: FeNNix
Motiv reclamatie: Ban aiurea.. ca se crede el mare sef si mare jucator si da ban cand vrea. El mereu cand intra pe server cauta cearta cu alti playeri.. si nu e prima data cand da ban asa.
Dovada: https://imgur.com/a/cJG8QyY

• Disllike 2

il asteptam pe Fennix cu dovada, pana atunci ma bag eu sa spun ceea ce am de zis....tu ai un stil de a vorbi asa cu nasul pe sus, spui de altii ca se cred jucatori sau admini, cand tu te consideri cel mai bun din univers. mereu aprinzi o discutie fara sens, ne vb asa de sus, de parca noi suntem niste carpe in fata ta! 

https://imgur.com/ST6LbGA

Edited by Capshunica
  • Like 4

Multumesc mult de reclamatie,apreciez ! 

In primul rand tu ai aratat respect 0 ,si eu la fel, atat ! Tu ai inceput cu jignirile la adresa mea o sa rog fondatorii @Weedox @Argo ca sa verifice Log-ul de la ora 23:20-23:30(10.07.2019) si o sa vedeti despre ce este vorba !
Ti-am aratat ca sunt un "NIMENI" dupa spusele tale . In dovezile care le-ai postat nu ai pus toata conversatia dar Logurile vor arata tot adevarul . Ai inceput cu arfe si cu talente la adresea mea pe care eu nu le inghit chiar daca activitatea mea este scazuta in ultima vreme , totusi nu permit un asemenea comportament la adresa nici unui coleg de al meu , nu doar la adresa mea !
Jucatorii buni exista ,dar nu te numeri printre ei ,tu doar crezi ca esti dar infine nu intru in asemenea discutii ca nu are rost . De la prim moment ai inceput cu smechereala de samanta din fata blocului care o detest atunci cand eu am fost politicos si respectuos cu tine .

Banul a fost acordat pe o perioada de 120 de minute iar din punct de vedere al regulamentului banul a fost acordat conform procedurii impuse .  

• Like 4

Nu am pus tot.. scuze nu am vazut. Lasa ca vad fondatorii.

Resptect pe cine ma respecta si pe cine merita respectat!  Consider ca tu nu meriti datorita comportamentului tau subaltern.

Eu nu ma cred un jucator bun... dar spre deosebire de tine...

Nu a fost smechereala deloc.. sufereai ca te omoram in fiecare runda, iar eu ti-am raspuns in gluma. 

• Disllike 1

Eu sa sufar ca ma omorai in fiecare runda!? In primul rand nu mai visa ca nu are rost o runda doua daca m ai omorat dar asta nu conteaza cat despre comportamentul meu subaltern iar visezi si minti ceea ce nu mi place deloc ! Din Contra tu ai fost care ai inceput totul si cum am mentionat si in reply ul anterior ti am aratat ca sunt un  “NIMENI”  drept urmare ai fost bánat pentru jignirile aduse la adresa mea ! 

Te sfatuiesc sa te trezesti si invata ce inseamna un comportament adecvat ! Nu a fost ablosut deloc un raspuns in gluma , nu o da la intors ( ma faci sa rad)  daca era in gluma nu se ajungea aici ! 

Cu acest reply am incheiat tot ca degeaba ma chinui sa ti explic unele chestii de bune maniere ca habar nu ai ce rost au aceste cuvinte ! Voi astepta ca colegii mei sa verifice ce am mentionat adineauri si se vor adeverii spusele mele . 

Cu respecte , FeNNix !

Edited by FeNNix
  • Like 2

Nu sti sa te comporti, il instigi aiurea, normal ca te-a sanctionat.

Daca ban-ul nu este permanent, l-ai meritat, fii respectuos daca doresti respect.

• Like 3
  • Love 1

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online