Jump to content
SWM

[CSFREE]-Propune-ti ideea aici !

Recommended Posts

Acuma ca e si tema cu nesalvatul de poze. is multe probleme si cai, unii au folderul pe cstrike pe raed only, probabil din cauza partitiei unde  e instalat sau asa a dat omul. La unii le-a au mers sa bifeze optiunea "show hidden files and folders" si sa navigheze aici " C:\Users\Your Name\AppData\Local\VirtualStore\Program Files " unde gasesc folderul cu cstrike cu poze; sau pur si simplu au cs aiurea.

Eu de cand stiu sa adminez rar, dar foarte rar, cred ca de 3 - 4 ori maxim am intalnit sa nu i se salveze la om pozele, si vorbim de ani sanatosi de adminat. Posibilitati de rezolvare trebuie sa existe, dar daca faceti poze unui player de minim 2 ori, si a doua oara tot nu i se salveaza eu zic sa ramana banat. Mie nu mi-ar conveni sa ii explic unuia cum sa i se salveze pozele, sa il indrum sa rezolve problema, si pe el sa il doara undeva, pana la urma eu tot trebuie sa il verific, daca nu il intereseaza e problema lui.

Acuma si sa vad ca fiecare player imi zice ca nu i se salveaza pozele, atunci  deja ma iau de fraier oamenii.  Comanda eu zic ca e un fel de ultima optiune care o ai, cand nu iti dai seama de un demo. Dar daca tu nici nu te-ai uitat pe un player, sau nu iai facut macar un  demo, sa ii faci poze, nu mi se pare corect.

  • Like 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea Putine cazuri am intalnit sa nu ii se salveze pozele si acum la toate cs urile se salveaza pozele am incercat cs cspgl csnvidia cs protocol 47 48 original cs .Toate merg si toate se salveaza pozele indiferent de scuza eu le-am verificat :) si apar pozele  ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.10.2019 at 20:51, Argo said:

Nu imi este greu sa o activez, dar va zic de acuma celor care nu li se salveaza pozele nu puteam sa le facem nimic. 70 % din jucatori nu ii le salveaza pozele.

Seara bună colegi tot ce va zis @Argo  ca la unii no să se salvaze pozele acum ce să le facem  rămân banați .....?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chiar acum, JngerMafiot a spus:

Seara bună colegi tot ce va zis @Argo  ca la unii no să se salvaze pozele acum ce să le facem  rămân banați .....?
 

Tocmai am zis, playerul trebuie indrumat sa isi rezolve problema, ori sa scoata cstrike de pe read only, ori sa navigheze la un sub folder, ori sa isi instaleze alt cs valabil, am specificat mai sus. Daca ii faci poze unui player, si in cazul putin probabil sa nu i se salveze, il indrumam, iar daca a doua oara cand ii facem nu i se salveaza, atunci ar trebui banat, ca pana la urma arata ca nu vrea sa i se salveze pozele. Iar comanda sa fie folosita abia dupa ce te-ai uitat pe un player cateva runde macar sau iai facut un demo, nu sa ii faci poze ca asa iti tuna tie. Mie asa mi se pare corect, doar daca comanda e pusa nu inseamna ca ar trebui sa renuntam la demo, din potriva, amx_ss sa fie ultima recurgere in caz ca nu iti dai seama din demo.

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da  aici ai totala dreptate asa si facem il indrumam cum se cuvine asa vor stii si ei cum  sasi vada pozele facute de noi !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...