Jump to content
SWM

Oferim servicii web design

Recommended Posts

M-am gandit sa ajut comunitatea si in alt mod.

M-am gandit ca pentru a mai mult  financiar comunitatea m-am gandit la proiectul "CSFREE DESIGN" , momentatn doar pe forum , pe parcurs voi deschide un site special pentru comunitatea CSFREE pe partea de design !

Banii   din acest "business" vor merge catre platile catre server/forum !

Preturi & Platforme

  • IP.Board 3/4 - preturi incepand de la 10 euro
  • PhPbb - preturi incepand de la 5 euro
  • WordPress - preturi incepand de la 15 euro
  • WHMCS (doar pentru platformele licentiate) - pret incepand de la 20 euro
  • GameCP - preturi incepand de la 25 euro

-Whatsapp : 0767494335

-PM pe forum -> https://www.csfree.ro/profile/379-swm/

Edited by SWM
  • Disllike 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bossule Nu cred ca e o ideea buna sa faci acest lucru pentru ca daca vrei sa faci acest Lucru il faci din buna Placere si sa ajuti Plaieri nu sa faci Ceva " In genul sa ajuti sv " Pentru asta se ocupa ceilanti admini care se ocupa de partea financiara   tu esti aici sa ajuti sv sa ajuti oameni care nu se pot descurca  singuri exact pe partea Cu Avatare designer cum am fost si eu si tu si toti ceilanti si nu cred ca e in ordine sa pui gen preturi pentru munca ta depusa ! MUNCA TA CARE  O FACI E NEPRETUITA !  NICIODATA SI NICI UNU NU ARE CUM SA PUNA PRET PE O MUNCA CARE O DEPUI TU ;) SEARA FAINA !

Edited by SALAM^mZq
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

salut .eu nu sunt de acord cu facerea de bani din avatere si semnaturi  asa o sa piedem mai mult decat de castigat

da pt vip sunt de acord

vrei sa faci ceva  fa cate un avater la fiecare membru si vei avea respectul comunitati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte adevarat ce spune Q4 sa ne ajutam intre noi sa ajutam plaieri sa le facem cat mai usoara si cat mai frumoasa  aparitia pe forum si sa ii ajutam in sensul daca vor un avatar personalizat clar ca o sa vina cat mai multi sa vizioneze forumu si sa vada ca aici sunt admini care isi dau interesul pentru sv /forum !  Si pe viitor clar ca o sa vor sa ajute si sv financiar daca vor accese mai mari ! dupa privinta mea 😘 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e vorba de membrii comunitatii , eu fac asta pentru cei care vor avatare sau alte lucrari pentru alte comunitati.Tot ce tine de lucrarile pentru csfree vor fi gratuite pentru toti membrii

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idea este buna, daca o sa faci acel site, o sa facem un parteneriat cu comunitatea. Apropo am nevoie de 2 theme wordpress. Nu ne aparat sa fie personalizate poate sa fie si descărcate de pe net. Te rog scrie-mi pe whatsapp sa-ți explic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Argo said:

Idea este buna, daca o sa faci acel site, o sa facem un parteneriat cu comunitatea. Apropo am nevoie de 2 theme wordpress. Nu ne aparat sa fie personalizate poate sa fie si descărcate de pe net. Te rog scrie-mi pe whatsapp sa-ți explic.

Astept mesajul tau inapoi !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...