Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Guest CoRcOdiLL

Banned

Recommended Posts

Guest CoRcOdiLL

Aloooooo , am fost banat pe nedrept de catre adminul Abganistan { nu stiu cum se scrie } .

Am intrebat , daca merge un garden , si el mi-a zis : nu , nu merge e servar fan nu e de awp .

I-am zis : Esti prost , trebuie sa le mai diversifici .

Am luat gag 

Dupa am facut asta _(_ si am luat ban 120 min

Dupa am dar retry si iam zis : dc am luat ban ??

Si el a zis ca stii ce inseamna retry dupa ban si pac ban permanent . Hellp  are 12 ani 

prietenul meu crocodil hai sa iti spun cum sta treaba eu zic sa spunem adevarul pentru ca se poate verifica foarte usor care a fost conversatia dintre noi 2 pe sv , ai intrebat daca se poate un awp , am zis ca nu , exact cum ai spus tu mai sus . mi ai scris asta pe chat _)_ , ai luat gag. urmatoarea mapa m-ai intrebat dc ai luat gag si eu ti am spus de aia , dupa ce m-ai facut prost ai luat gag iar, ai dat retry gag si ai spus ca sunt incult , ai luat ban 120 min si ai dat retry si la ban. ti am dat ban permanent cu motivul retry ban si  in continuare ai intrat pe server. Pe langa fatul ca habar nu ai unde se face cererea unban mai si intri pe sv fara sa primesti unban official. din partea mea ramai cu ban pana se decide ce se intampla mai departe!

reply: Pe langa asta ai mai intrat inca de 2 ori pe sv fiind banat! Nu iti dau voie pe server pana vor decide fondatorii!
@SALAM^mZq @Argo @JngerMafiot

reply2: Am intrat pe server si domnul corcodil era acolo, dupa ce I-am explicat ca nu mai are voie pe server pana nu se va lua decizia pe forum ma injurat iar de data asta de mama  "fmm" . 

• Like 4

Domnule CROCODIL daca eram si eu iti dadeam ban permanent ,nu ai dreptul sa injuriri un admin ,cum ai facut (cerere de unban cre numai cerere nu este puteai sa ii faci o reclamatie la ce spui tu )

eu zic ca sa arunci cu cuvintele este usor (pt tine),dar fiecare cuvant te trange in jos

numai fondatori iti pot da o rezolvare (daca ar fii dupa mine eu ti as spune pa)

O SEARA BUNA

• Love 1

Banned !

1)"N-avem nevoie de copii de 12 ani sa termine scoala si cand are cel putin 16 ani atunci sa revina cu cerere de unban " !

2) Si una la mana n-ai voie sa dai retry cand ai "Gag 120 minute pentru limbaj" 

3)Si a treia la mana n-ai voie sa mai intri pe server deodata ce ai fost banat  !

4)Si a patra la mana nu ai dreptul sa aduci injurii unui admin ce raspunde de server  si executa comenzi  de functionarea corecta a serverului cs.csfree.ro lipsa altori admini  care nu sunt activi !

5)Cinci la mana a avut totala autoritate  de a actiona conform regulamentului  !

Asa ca spor in continuare frate pe alte servare  succes !

Banned !

t/c

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...