Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Echipa CSFREE.Ro va urează un Halloween înfricoșător! 💀🤡👻

(CSFREE)Reclamație in Numele Comunități ”Respect și Bun simț !  

10 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. (CSFREE)Reclamație in Numele Comunități ”Respect și Bun simț !

• Să rămână P1,P2
      0
    • Sau Remove P4

Recommended Posts

Numele dvs:  CS.CSFREE.RO 
Numele adminului reclamat: @BMW
Motiv reclamatie: fiind admin cu gradul  de ”Sergent ” prins în nenumărate rânduri prin ”dovadă demo” jucând cu ”wall” pe  serverul csfree  de majoritatea adminilor  aducând o înjosire rușinoasă cât a Comunitații cât si serverul nostru Csfree permițând  unor admini să fie lăsați să joace cu cod wall,aim sau wall+hack ect......”acum alegerea le revine tuturor” Membrilor Comunitatii ” să voteze dacă avem nevoie de anumiți admini care joacă ”murdar ” !

Votul vă apartine  vouă ! 

Motoul Comunități csfree RESPECTĂ  ȘI VEI FII RESPECTAT  !
Dovada:

BMW.dem bmw1.dem bmw2.dem bmw15.dem

• Like 2
  • Angry 1

Eu unul are la activ 2 abateri cu dovezile si este in  perioada de suspend  și nici in perioada de supend care o are 07.10  până pe 07.11 nu se linistește am luat la cunoștință anumite dovezi care-l incriminează jucând   murdar pe servărul csfree  !

Eu unul respect lumea si pe toti playerii  care joacă curat și care știu ce inseamnă să fii respectat  și care este  respectul carel aduce Comunității si Servărului csfree  !

Eu am votat cu P4 !

Alegerea este a voastră voi ”Voi decideți ce se intîmplă in continuare ”!

• Like 3
  • Love 1

cate topicuri dechideti si inchideti nu mai sti unde sa postezi 

pentru @BMW nu mai are decat un drum inainte fara intoarcere 

iert dar nu accept sa  joace cu cod (ce ai vrut sa arati)

am mai pus si obrazul pt tine am crezut ca esti admin dar m am inselat pacat

p,s pt mine nu mai existi

o seara buna sa aveti

• Like 2

Posted (edited)

PRO! Nesimtire curata, am ajuns sa protejam serverul de admini nu de playeri. Pacat de oamenii astia care ti-au dat admin. Pe langa sanctionare cu remove propun ban permanent pe server, daca ai intrat cu wall ca admin, si nu odata sa zici ca iti bati joc de altii, ai intrat de n ori, sunt convins, nu am asteptari daca ai fi player. Sunt destule servere de cs, asta nu e de luat la misto, cui nu ii convine de admini si de server nu are decat sa nu intre, asta e serverul cu regulile lui scurt pe doi.

Si nu e singurul care poate avea cod, ma refer de la slot in sus. Fiti corecti! Eu nu am inceput sa joc pe serverul vostru ca sa vad admini codati, trebuie sa incercam sa pastram serverul cat de curat se poate!

Dezamagitor!

Edited by ◐ Pineităr.
  • Like 3

Ce este asta? Vot daca ii dam remove ? Pai daca a fost prins cu cod este scris clar ban + remove! Nu cred ca trebuie intrebata comunitatea. Nu m-am uitat inca la demo, dar daca sunteti siguri ca are cod regulamentul trebuie pus in practica. 

• Like 6

Mda...m-am uitat si eu la primul demo , e wall clar. Pacat de el , ramanem incet fara admini fratilor. Cum spune argo , la ce mai faceti sondaje cand aveti dovezi clare? Asta e problema noastra , iertam prea mult si ne certam noi intre noi. Se intampla tot mai des asta dupa cum bine stiti si voi. Si eu zic la lasam adminii vechi in pace ca isi fac treaba destul de bine , nu le dam remove ca se cearta Jnger cu ei sau mai stiu eu cine. Nu stiu exact povestea dintre el si VenoM dar am inteles ca nu mai are admin ca sa cerat cu Jnger. Acum nu ca ma bag sau ceva dar baiatul ala isi facea treaba mereu si nu am vazut sa comenteze aiurea sau sa se lege de altii pe sv. Acum fiecare stie ce are de facut...dar pierdem teren , cel putin 5 admini in ultimele 2 saptamani au plecat sau au luat remove! asta macar a fost prins cu wall , sa mearga unde o vrea el. Avem campanie admin si tot criza e , azi am stat pe sv de pe la 10 la 11 ceva de genul si timp de 2 ore nu a intrat un admin. Faceti campanie admin de noapte , poate mai rezolvam ceva. Saptamana asta nu pot sta prea mult pe cs , nu am internet pana la 8 seara ca se lucreaza in zona si asta e situatia. Chiar daca nu tine tot din ce am spus de situatia lui BMW sper sa cititi si sa luati in considerare! E nevoie si de o mica sedinta intre admini zic eu , ne certam si pe mape in ultimul timp , dc pui aia , dc schimbi si asa mai departe. O seara buna

• Like 2

REMOV+ban +ban forum  SI LA REVEDERE FARA NICI UN VOT !! Poti da t/c exact cum a zis ARGO A fost prins cu wall afara ! O seara faina ! 

• Like 3

incepe sa devina un obicei dupa ce li se da admin joaca cu coduri 

• Like 2

REMOWE!.  + ban permanent ! Regulamentul este regulament pentru toata lumea!

• Like 1

Remove, ban pe server, comunitate si salut!!!

• Like 1

Remove admin, banned.

• Like 1

MAFIOT INCHIDE T/C SI DAI BAN PE FORUM +SV

SA FIE SANATOS 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...