Jump to content
florin

in legatura cu ghengiu

Recommended Posts

ghengiu asta era la 5 -lea hs care mi-l daddea instant am incercat si pe shift si sa astept si  am avut acelasi rezultat dupa care l-am rugat pe xproback sa se uite pe el .singura greseala a fost demo prea scurt .asa ca va rog nu ii mai reprosati nimik  nu prea are nici o vina .acelasi lucru l-ati face si voi daca va luati cap de vreo 5 ori la rand.CODATII MAI DEVREME SAU MAI TARZIU SUNT PRINSI

  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

aici ai dreptate poate daca era mai lung 3-5 runde era ceva o avea si bulan dar sa dea 5 hs la rand cam pica bulanul

eu zic sa nu mai acuzam admini isi  fac datoria daca au gresit cel banat va primi unban care este problema

o zi buna 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De accea v-am explicat de 10 ori sa  faceti demo urile cel putin 3/5 runde .....  sa vedem mai multe faze concrete ...... ! Mutat la discuti Libere !

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realizezi ce înseamnă 4-5runde de demo la unul cu aim 

Te înjură toată lumea și pleacă de pe sv 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 22.10.2019 la 11:34, florin a spus:

Realizezi ce înseamnă 4-5runde de demo la unul cu aim 

Te înjură toată lumea și pleacă de pe sv 

In caz ca nu esti sigur ca are aim concret  poti sa i faci demo mai lung daca are aim si joaca ca un nesimtit cu el poti sa i dai in primele 3 secunde !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.10.2019 at 13:39, SALAM^mZq said:

In caz ca nu esti sigur ca are aim concret  poti sa i faci demo mai lung daca are aim si joaca ca un nesimtit cu el poti sa i dai in primele 3 secunde !

Da frate poți face ce a spus @SALAM^mZq  ii dai ban in primele 3 secunde dacă este nesimtit și tot joacă cu cod !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...