Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

[Q4]

Rezolvat adminul luni Jnger !

Recommended Posts

Luna trecută cănd eu am ieșit admin cu cele mai multe voturi   si atunci cănd ziceai că nu mai stii unde să votezi si chiar atunci  am anulat votul  si am dat alt vot din nou și m-am exlus eu si opt din vot că fondatorii și managerii sunt exlus din vot n-au voie la vot !

Și frate ai cv cu mine spune in privat nu pe forum  te rog frumos mă verifici acum ?

Eu nu verific pe nimeni ce face pe forum sau pe alte topicuri fiecare  face pe forum cum crede el de cuviință 

Subiect inchis !

Ps :ai cv de spus spune-mi frate in privat nu mă trage la răspundere te rog eu frumos frate de luna trecută am decând am anulat votul @JngerMafiot !

t/c

Acum 4 ore, [Q4] a spus:

@JngerMafiot in ce luna ai avut adminul lunii

In primul Rand E FONDATOR SECUNDAR JNGER CU WEEDOX Si eu cred ca poate sa isi pune ce iconite doreste el pentru ca el nu are voie sa Participe la concursuri De genul acesta ! Am vazut ca in ultimul timp Q4 Ba m-ai aruncat la inaintare pe mine ca nush ce le fac eu Ba acum il tragi la Raspundere pe Jnger Nush frate ai ceva cu noi spune in privat facem o conferinta si rezolvam treburile Sa numai prind Mesaje de genul asta pe Forum Va multumesc si o seara frumoasa  NU AM AJUNS SA NE FACEM DE RAS INTRE NOI SUBIECT INCHIS !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...