Jump to content
Kraven

Unbanned simple!

Recommended Posts

Frate ai avut noroc azi cu adminul ASH dar acum ai merilto  ai ”Wall ” pe față așa că  eu propun colegilor să se uite bine la demo că se vede bine fazele clare de ”Wall ”

Verdictul meu ”Banned ! ”

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic Provizoriu Inchis !(AICI NU DEZBATEM NU FACEM CHEAT DĂM VERDICTUL  CURAT SAU MURDAR  ! )

Acces de a deschide topicul doar  :Co-Ownerii,Ownerii, Adminitratorii, Fondatorii cine nu se conformă regulilor  inpuse vor primi -1 !

Provizoriu Inchis topicul se inchide la final după verdict  dat definitiv cu ( T/C ) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E curat fratelo m-am uitat de 2 ori la demo cu sunet la maxim 😃 joaca sunet on !  Nush acum cum ziceti si voi !!  eu am zis parerea mea

  • Like 3
  • Kiss 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joaca la sunet ... și eu ma joc și nu înseamnă că am walll. .. 

Eu zic unban.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

ce nu inteleg cu sunetul are o faza cand se aude din dreapta pasi dar nu se uita cum  (dracu ) stie care este ai lui si care este adversar 

in fine ma  las pagubas dar daca mai vad unu la fel si ii dati ban ma supar  (sa aud ca are ban ca sar in sus colegi}

salam tu vei decide de acum incolo cine ara si nu  wall,aim si altele

o zi buna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 oră, [Q4] a spus:

ce nu inteleg cu sunetul are o faza cand se aude din dreapta pasi dar nu se uita cum  (dracu ) stie care este ai lui si care este adversar 

in fine ma  las pagubas dar daca mai vad unu la fel si ii dati ban ma supar  (sa aud ca are ban ca sar in sus colegi}

salam tu vei decide de acum incolo cine ara si nu  wall,aim si altele

o zi buna

ma dc ma bagi la inaintare daca spun adevarul ca omu nu are codari si joaca la sunet uitate in mama lui de demo si dai sunet ala la maxim daca sti la sunet dai volum 3 si stai atent  pe el  de accea este "radar" acela sa vezi Coechipieri tai " "ECHIPA ta " sa vezi unde sunt .... daca sti sa joci la radar ....  Daca ai nedumeriri sau alte chesti cauta ma in privat si te invat eu orice vrei tu in legatura cu counter strike ! cum sa vizionezi un demo ce trebuie sa faci sa vizionezi un demo cum sa te uiti la acel demo la ce sa te uiti la acel demo pas cu pas daca doresti te invat asa prost cum sunt eu  !

Vad ca iar te iei de mine aiurea ma jur pe mama mea de azi inainte ia si dale tu un ban ca vad ca ma bagi la inaintare pe mine ca eu nu stiu sa ma uit la un demo si ca sunt prost ! MERSI IA SI OCUPATE TU CA TOT TIMPUL AM VAZUT  CA AI DE COMENTAT CEVA ASUPRA MEA ! O ZI FAINA DE AZI INAINTE SA TE OCUPI TU ! SALUT

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Daca inger doreste sa mai zica ceva sa lase msj cu Decizia ATAT IN REST NIMENI SA NUMAI LASE MSJ  ! am inceput sa ne certam intre noi sa ne facem de ras ... ca suntem prosti si nu stim sa vizionam un demo ...   noi intre noi  .. am ajuns de rasu tuturor BRAVO Q4 ESTI UN BAIAT DEOSEBIT TINE O TOT ASA i-ai pe toti la raspundere arata le ca tu esti sefu ... !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine fratilor Unban -  dar are 2 faze care nare daface cu sunetul unde este pe față acum ramane la aprecierea voastră  Unban dacă voi susțineți cai este curat ne mai trebuie   incă o decizie  lasă-m așa până mai intră unul  @Opt sau @Argo  să vedem si decizia lor  ca 2 din noi suntem pentru ban și 2 din noi suntem pentru unban  așteptăm !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...