Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Guest jim

Rezolvat - admin de 2 bani !

Recommended Posts

Guest jim

cu asa admini care dau ban  si kick fara motiv.. se duce tot serverul pe pwla.. afgane te stiu ca erai vechi.. cand intram ceva mai des pe joc.. dar parca nu erai asa prost ca acum.. numai suferinta ai in tine.. Tu ai impresia ca daca mi-ai dat un ban fara nici un motiv concret ma doare undeva.. sunt n servere.. nu vroiam decat sa ma joc.. m-ai luat cu poze,  cu amenintari ca nu m-am incadrat in 5 minutele vietii sa-ti dau pozele.. daca as fi avut 15 ani ti-as fi spus 2 cuvinte de dulce.. si mi-as fi asumat un ban.. pe termen nedeterminat.. dar nu as fi rezolvat problema.. invata sa respecti oamenii si regulile jocului..pentru toata lumea ar trebui sa faci la fel... nu diferente..  caci degeaba ai admin.. nu ai invatat nimic. o seara buna . 

Salut ! 

Te rog sa respecți cererea de reclamatie admin și sa iti păstrez calmul ! Dacă ți a făcut poze .. te rog sa le prezinți. . 

Iar admin-ul @AfGanistaNu, nu este prima oara când se plâng playerii de dumneata , ... as ruga un fondator sa te "pedepsească " intr-un fel și sa nu iti bați joc chiar de toată lumea ... ca vezi doamne ... ca ești print ! 

Rog un fondator sa ii înmâneze acel P2 sau P3, pentru o scurta perioada de timp... sa vadă și el cum ar fi doar un player normal... sau P4 , pentru ca asa nu se mai poate ... 

Este o vorba mai vecher ca sa spun asa ... " mai bine putini și buni decât multi și neștiutori " . 

Admin, Dracula !

• Like 1

Guest

nu am primit ban 120 de min ptr poze..  dar de acolo a plecat un oarecare nerv..  Mi-au fost facute pozele, le-am postat.. eram spectator.. mi-a zis ca nu le-am pus pe toate .. am iesit sa verific.. cand am intrat sa ii dau link din nou.. deja aveam 3 dead-uri.. El ma i-a cu amenintari cum k sa zic mersi ca nu mi-a dat ban .. ca nu m-am incadrat sa-i dau pozele in 5 min... Tata eu joc din paste in craciun.. nici nu mai stiu pe unde se salveaza pozele.. dureaza.. dar asa e cand unii se cred zmei..  Se schimba mapa.. unul sta fara sa puna bomba.. si nu primeste slay.. ii spun ca face diferente ca nu respecta regulamentul.. si primesc kick..  de 2 ori.. in final  spun ca e o vb la romani.. Nu te pune cu prostul ca te bate cu experinta .. nu am subliniat ca ptr el era adresata.. dar a inteles..  si primesc ban.. Nu ma intereseaza atat de mult ca nu am postat eu corect.. nu asta imi era intentia.. si nici sanctionarea lui .. nu aduce nimic.. acum 1 an de zile.. serverul era super full.. astazi ma uit ca abia prinzi 2 ore cand sunt mai multi.. daca sunt mai multi admini care sufera.. ca el.. nici nu ma mir.. atat am avut de spus.. subiect inchis.. am sa revin pe server cu alta ocazie.. sper sa ma joc linistit sa nu gasesc un altul.. nematurizat.. 

Respins  ! 

Respectă modelul dat:

Numele dvs:
Numele adminului reclamat:
Motiv reclamatie:
Dovada:

Ps. Frate am ințeles că ai fost player vechi aici pe server dar  aici nuți dă dreptul da judeci un admin direct faci cererea după modelul dat și vorbim omenește  in noua  ”Reclamație  la adresa  adminului ”    dorești explicații de la adminul reclamat faci o cerere după modelul dat și mai discutăm  până atunci  subiect inchis !

La 30.10.2019 la 18:03, Vizitator a spus:

nu am primit ban 120 de min ptr poze..  dar de acolo a plecat un oarecare nerv..  Mi-au fost facute pozele, le-am postat.. eram spectator.. mi-a zis ca nu le-am pus pe toate .. am iesit sa verific.. cand am intrat sa ii dau link din nou.. deja aveam 3 dead-uri.. El ma i-a cu amenintari cum k sa zic mersi ca nu mi-a dat ban .. ca nu m-am incadrat sa-i dau pozele in 5 min... Tata eu joc din paste in craciun.. nici nu mai stiu pe unde se salveaza pozele.. dureaza.. dar asa e cand unii se cred zmei..  Se schimba mapa.. unul sta fara sa puna bomba.. si nu primeste slay.. ii spun ca face diferente ca nu respecta regulamentul.. si primesc kick..  de 2 ori.. in final  spun ca e o vb la romani.. Nu te pune cu prostul ca te bate cu experinta .. nu am subliniat ca ptr el era adresata.. dar a inteles..  si primesc ban.. Nu ma intereseaza atat de mult ca nu am postat eu corect.. nu asta imi era intentia.. si nici sanctionarea lui .. nu aduce nimic.. acum 1 an de zile.. serverul era super full.. astazi ma uit ca abia prinzi 2 ore cand sunt mai multi.. daca sunt mai multi admini care sufera.. ca el.. nici nu ma mir.. atat am avut de spus.. subiect inchis.. am sa revin pe server cu alta ocazie.. sper sa ma joc linistit sa nu gasesc un altul.. nematurizat.. 

Daca mai prind Postari de gen cu Injuraturi pe forum ne suparam  ! !!  Inca ceva Domnul ca nu ne-ai prezentat numele tau in primul rand aici vi frumos intri faci o cerere de unban dupa Modelul De cerere de unban  nu vi cu arfe si impresi ca ai jucat inainte ca nush ce nush cum NU MA INTERESEAZA CINE ESTI DE CAND JOCI SI DACA  MAI JOCI SAU NUMAI JOCI CAT TIMP E UN REGULAMENT IL RESPECTI NU L RESPECTI NUMAI JOCI PUNCT REGULA ESTE DE 5 MIN SA DAI POZELE NU LE-AI DAT INTRI PE FORUM FACI FRUMOS CERERE DE UNBAN SI UN ADMINISTRATOR FONDATOR ITI VA DA UNBAN DE ACCEA SUNT ADMINI ON TOT TIMPUL PE FORUM SA SE UITE LA CERERILE VOASTRE DAR DACA VENITI CU SUFERINTE SI INJURATURI SI VORBE URATE JUCATI PE ALT SV BOSS NU PERMITEM SA VORBITI URAT PE FORUMUL NOSTRU SPER CA AM FOST INTELES VA MULTUMESC !

• Like 1

On 30.10.2019 at 19:52, Dracula said:

Salut ! 

Te rog sa respecți cererea de reclamatie admin și sa iti păstrez calmul ! Dacă ți a făcut poze .. te rog sa le prezinți. . 

Iar admin-ul @AfGanistaNu, nu este prima oara când se plâng playerii de dumneata , ... as ruga un fondator sa te "pedepsească " intr-un fel și sa nu iti bați joc chiar de toată lumea ... ca vezi doamne ... ca ești print ! 

Rog un fondator sa ii înmâneze acel P2 sau P3, pentru o scurta perioada de timp... sa vadă și el cum ar fi doar un player normal... sau P4 , pentru ca asa nu se mai poate ... 

Este o vorba mai vecher ca sa spun asa ... " mai bine putini și buni decât multi și neștiutori " . 

Admin, Dracula !

Dragul meu Dracula Cat timp nu a dat pozele in timpul care ii sa spus Nu are nimeni ce sa ii faca Deoarece el a respectat Regulamentul impus de Noi cele 5 min in care sa dai link cu pozele Sau daca nu sa le postezi pe forum ! Acest individ care a venit cu aceste cuvinte adresate Adminului Nostru in primul rand Nu a venit cu Cerere de unban Conform Regulamentului si in al 2 rand a adus cuvinte Jignitoare aduse Adminului Nostru si in cazul asta Nu va primi NICI UN  UNBAN ! Cand o sa invete sa se poarte Civilizat si sa faca o cerere Conform Regulamentului atunci O sa primeasca UN BAN !  O Seara Faina si Scuze ca am postat dupa ce ai inchis TOPIC JNGERE !

t/c

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...