Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Recommended Posts

Anunț Oficial  Din partea Mea  având  Gradul de  Fondator !

Comanda ”amx_ss ”  care  a fost activată de probă  a fost  ”DEZACTIVATĂ  ”  permanent  si stearsă  din  comenzile  Serverului  de  Cs 1.6   ”CS.CSFREE.RO  din motive de disciplină ,atât pe Serverul Nostru  CS.CSFREE.RO  cât și pe serverul nostru  de DISCORD  a  ajuns intr-un punct atât de  drastic si emotiv pentru  facerea unor  poze  unui admin având  Steam Oajugând la anumite  injurii la adresa unui alt admin care neavând nici o vină cu  pozele,  fiind făcute de un  admin având grad de  Manager   rezultând:    aceste jnjurii ca fiind   cuvinte  neomenști    și de prost gust  atât pentru Serverul Nostru  Csfree  1.6  cât și pentru Comunitatea Noastra  CS.CSFREE.RO !

1).De acum înainte fiecare  Admin  este obligat  la darea  comenzii  amx_ban  nume/ ip /steam   sa utilizeze  comanda Record  pentru a da drumul inregistarii  a unui ”Demo” pe anumitul  player sau  un anumit player  pe care îl supectați de anumite  coduri aceste fiind urmatoarele:Aim/Wall/Aim+Wall sau Aim+Hack/Wall+Hack !

2).Sanțiuni  Celor care nu respectă Regulamentul Adminilor   cu P2  aliniatul  44. din Regulamentul Adminilor care este: 

44.Adminul care efectuază demo pe  player respectiv  este obligat de regulament sĂ aplice sancțiune cuvenită adică ban pentru folosire cod:wall,aim,wall+hack ect.. dacă nu conform regulamentului .”aduce la sanctionarea adminului  respectiv cu suspend timp de o lună” P2

Ps.- permisiune  acordată de  a discuta la acest topic doar :Fondatorii/Administratorii-  de la Cele 2 Secțiuni  Reclamații Admini & Cereri Unban  !

• Like 2

si pe ce vom da ban pe demo care dupa aia se va spune ca este curat

• Like 1
  • Love 1

De accea tu ca fiind Administrator ar trebui sa ai experinta in vizionarea Demo`urilor Si sa spui daca este curat sau are coduri De accea suntem o Echipa sa evaluam Demourile toti Impreuna Fondatori, Manageri, Owneri ,co owneri !! Si dupa accea Luam o decizie :)

• Love 1

Fraților daia vă am pe voi aici cu mine @SALAM^mZq & @[Q4]  să luati măsuri nu sunt eu singur eu sunt cu voi 2 in echipă eu n-am tot timpul din lume sa stau  să văd demo voi le cerereți că  aveți tot dreptul și ii verificati frate daia sunteți la ”  Reclamatii Admini si Cereri de Unban”  in aceiași barcă sunt și eu cu voi când mergem la pescuit mergem toți 3 nu nu-mai unul din noi !

Acum 1 minut, JngerMafiot a spus:

Fraților daia vă am pe voi aici cu mine @SALAM^mZq & @[Q4]  să luati măsuri nu sunt eu singur eu sunt cu voi 2 in echipă eu n-am tot timpul din lume sa stau  să văd demo voi le cerereți că  aveți tot dreptul și ii verificati frate daia sunteți la ”  Reclamatii Admini si Cereri de Unban”  in aceiași barcă sunt și eu cu voi când mergem la pescuit mergem toți 3 nu nu-mai unul din noi !

In Legatura cu asta De accea am zis Ca suntem o echipa si cand nu are timp unu intra altu dar in ultimul timp vad ca Domnul Q4 Arunca Numai Sageti  si ma arunca la Inaintare ... cu anumite vorbe si  Nu cred ca e frumos sa facem Lucrurile astea Si de accea Daca el vrea sa se ocupe Singur De aceste Sectiuni Pot sa ma ocup si de altele si sa l las pe el Singur sa numai faca Afirmati aiurea !!

• Like 1

Salut frate  nu aici la acceste 2 secțiuni ne ocupăm toți 3 in mod normal  egal toți 3 avem acceleși raspunderi nu conteaza caa suntem fondatori sau administrator /manager 

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...