Jump to content

Recommended Posts

Dragi mei In primul rand daca a-ti citit regulamntul Nu aveti voi sa folositi comenzi Intre voi in nici un fel Doar sa faceti demo si sa puneti frumos pe forum ! Aviz xRoyal ! De acum in colo cand vrei sa faceti ceva Folosesti  RECORD !! NU COMENZILE PE ALTI ADMINI ESTE RESTRICTIONAT SA FOLOSITI COMENZI INTRE VOI SI  PEDEAPSA  O SA FIE CU REMOV !  CARE FOLOSESTE COMENZI AIUREA !! o seara sper ca cititi toti ce am spus aici sa sa bagati la cap !!

  • Like 2
  • Love 1
  • Kiss 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper să ajungă la o bună prietenie frate ca colegi sper și să lege o strânsă prietenie că prieteni cât și ca colegi!

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 5 ore, JngerMafiot a spus:

Sper să ajungă la o bună prietenie frate ca colegi sper și să lege o strânsă prietenie că prieteni cât și ca colegi!

Da asta vreau si imi doresc sa se inteleaga intre ei sa colaboreze si sa se ajute reciproc nu sa ne certam si sa ne injuram ca la usa cortului si sa ne  facem de ras  Va multumim ! Si sper pe viitor sa incercati sa fiti Colegi ,Prieteni , O familie !!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand ma joc eu Cs nu a fost permisa comenzi intre admini , in regulamentul nostru scrie asta foarte clar , deci din moment ce are admin ar fii trebuit citit regulamentul , asta fiind ca un avertisment , la inca o abatere eu sunt PRO pentru remove.

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...