Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Oferim 50 de admine FREE grade (Sergent & Colonel).
Link

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Recommended Posts

Nick: yung_dxath
Propunerea/sugestia:  Adaugarea mapelor fy_snow(https://maps.cs-bg.info/maps/cs/75/)//aim_adulation (https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3122/)// sau orice alta mapa de dimensiune mica.
Cum crezi ca va ajuta:  Atunci cand sunt putin playeri, cred ca sunt mai favorabile mapele de dimensiuni mici decat dust2 sau dust2x2 care se repeta fara incetare . Cred ca si adminilor le-ar fi de folos sa aiba la-ndemana mape de genul deoarece sunt mai usor de pus la vot decat mapele mari atunci cand sunt playeri putini. Din cate am observat cand nu sunt destui playeri, nu le convine nici  o mapa de tip awp, nici cea de tip 35hp, bineinteles facand referire la acei 1-2 care prefera sa se planga cate putin in unele momente ale zilei.

Edited by yung_dxath
  • Like 2
  • Love 1

Salut ! 

Sunt de acord cu tine. 

Cine mai este .. ? 😊😁

• Like 1
  • Thanks 2

De acord! Este insuportabil să vezi dust2 nonstop, credeți-mă!

• Like 2
  • Thanks 1

Seara bună  colegi dar  mapa de_dust2 este  bagată pentru programul de noapte dar dacă nu este  mapa asta de_dust2  sau nu se bagă la vot  nu mai rămane nimeni pe server rămanem doar 6 vs 6  si ce am făcut  ? 

N-am făcut  nimic pierdem toti playerii ......asa ca nu aș vede alte mape mai mici  că nuși are rostul  !

Acum 17 ore, JngerMafiot a spus:

Seara bună  colegi dar  mapa de_dust2 este  bagată pentru programul de noapte dar dacă nu este  mapa asta de_dust2  sau nu se bagă la vot  nu mai rămane nimeni pe server rămanem doar 6 vs 6  si ce am făcut  ? 

N-am făcut  nimic pierdem toti playerii ......asa ca nu aș vede alte mape mai mici  că nuși are rostul  !

La programul de noapte nu se baga nimeni, faceam referire de la ora 11 de cand se termina programul de noapte si se schimba automat mapa pana pe undeva pe la ora 13:00/14:00 cand se mai aduna playeri.

• Like 1

Daca este vreun admin pe server la ora 11:00 ziua  poate schimba in  mape  mai mici  deoarece  serverul are mape  mici   trebuie  doar să cereți unui admin sau unui manager  , owner care  se afla in momentul acela pe server  si referitor la mapele acelea nu stiu daca aprobă ARGO mapele alea deoarece nici nu sunt băgate in lista la vot mapmeniu  ce va pot spune o sa vorbesc cu el dar eu stiu să vedem ce zice !

• Thanks 1
  • Love 1

Acum 5 ore, JngerMafiot a spus:

Daca este vreun admin pe server la ora 11:00 ziua  poate schimba in  mape  mai mici  deoarece  serverul are mape  mici   trebuie  doar să cereți unui admin sau unui manager  , owner care  se afla in momentul acela pe server  si referitor la mapele acelea nu stiu daca aprobă ARGO mapele alea deoarece nici nu sunt băgate in lista la vot mapmeniu  ce va pot spune o sa vorbesc cu el dar eu stiu să vedem ce zice !

Eu deja faceam asta.

Problema ii ca in timpul de noapte sa se adauge optiunea (ma refer la REFERINTA PE CARE BAIATUL CE A DESCHIS ACEST TOPIC A SPUS L-O) de a avea si alte mape inafara de alea ca de_dust2 e prea mare pentru 2-6 playeri.... sa se adauge mape mici cum ar fii fy_snow  la programul de noapte ca,cu acest regulament nu putem schimba mapa...

Ca sa fi seriosi eu intru cel mai des pe la orele de dupa 2. Si raman 2 playeri din care 1 afk si celalat face kill pe el pentru scor... dar dupa 4 min iasa si el ca no de asta aprob cu mare placere ce a zis baiatul si sper sa se ia la cunostinta si parerea mea.

SEARA/ZIUA FAINA TUTUROR!!!

• Like 2

La 30.11.2019 la 13:35, Dracula a spus:

Salut ! 

Sunt de acord cu tine. 

Cine mai este .. ? 😊😁

Eu.

• Like 2