Jump to content
yung_dxath

[CSFREE] Unbanned yung_dxath

Recommended Posts

Admin-ul Alexandru are la dispoziție 24 H pentru a pune dovada  !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

de acord cu tine dami id si steam si maine dimineata iti dau unban pana pune dovada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @Alexandru  va fi sancționat Conform  Regulamentului Adminilor  dacă nu aduce dovada  in  19 ore  pe mine nu mă interesează a dat ban  sa posteze dovada !

Am fost destul de explicit :  ”Că nu se mai dă  BAN  fără  dovadă  ” cine nu ascultă si nu se conformează  ”Regulamentului Adminilor ” are de  suferit pe Pielea lui când o să primească remov la gradul carel posedă și să ajungă un șimplu  Player   !

PS:-  SĂ  ȘTIIȚI CĂ NU MAI IERT PE NIMENI PENTRU”GREȘELI  FĂCUTE DE  IN  FUNCȚIA DE” ADMIN PE SERVER ” , EU AM DAT  ADMINE  EU LE RIDIC GRADUL !

”REGULA NR.1-CINE GREȘETE  PLATESTE  !!!!!

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Admin-ul în cauza nu i s a salvat demo-ul !  Jignirile aduse pe Discord  în fata tutuRora,  va avea de suferit ! Băiatul a luat unban aseară!  

Admin-ul , @RauL., este rugat sa se abțină dacă nu  are nicio legătură cu aceasta postare și la toate celelalte,  dacă nu este implicat ! 

O regula mai spune asa : La o cerere de ban/unbanip au voie sa posteze : admin-ul reclamat,  player-ul implicat și staff-ul server-ului ( co-owner - Fondator ) . În caz contrar va fi și el pedepsiți conform regulamentului - P1 -P4  !

 Dar apreciez ca  ai vrut sa iți spui opinia ! 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 16 ore, JngerMafiot a spus:

Adminul @Alexandru  va fi sancționat Conform  Regulamentului Adminilor  dacă nu aduce dovada  in  19 ore  pe mine nu mă interesează a dat ban  sa posteze dovada !

Am fost destul de explicit :  ”Că nu se mai dă  BAN  fără  dovadă  ” cine nu ascultă si nu se conformează  ”Regulamentului Adminilor ” are de  suferit pe Pielea lui când o să primească remov la gradul carel posedă și să ajungă un șimplu  Player   !

PS:-  SĂ  ȘTIIȚI CĂ NU MAI IERT PE NIMENI PENTRU”GREȘELI  FĂCUTE DE  IN  FUNCȚIA DE” ADMIN PE SERVER ” , EU AM DAT  ADMINE  EU LE RIDIC GRADUL !

”REGULA NR.1-CINE GREȘETE  PLATESTE  !!!!!

EXACT REGULA NR 1 CINE GRESESTE PLATESTE INDIFERENT CINE ESTE ACEL ADMIN ! BRAVO JNGER !

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

unbanned

adminul sa fie sanctionat conform regulamentului

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...