Jump to content
puffulin

Rezolvat ore disparute !

Recommended Posts

Salutare! Pana azi aveam pe sv ore jucate : 2 zile si ceva...nu mai stiu exact....astazi cand am verificat mai am doar 2 ore ?

De ce mi-au disparut orele ? Unii admini zic ca folosesc cod/aim etc si din cauza aia nu-mi apar orele...eu n-am mai auzit treaba asta, plus ca joc de ceva timp pe sv si va garantez ca nu joc cu cod.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu nick il asta : PuFFulin. si uite ca nu sunt singurul. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

rank ul mi a ramas... 44. dar orele nu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orele a dispărut  deoarece acum  câteva zile am avut probleme cu serverul iar cei de la mixhost  au incercat sa remedieze problema  serverului si tot ce ține  rank urilor  si  ore   au rezolvat  una  cea a rank urilor și a mai ramas rezolvarea  orelor pe care le aveți dispărute...și nu sunteți singurii care aveți probleme cu orele eu ca founder  aveam 25 de zile si acum am 23 de zile   dar ce să fac acum situația este mai grave  voi aveti atâtea sunt alți care au mai multe ore lipsă  decât voi... eu doar cu atât  am putut să  verific pentru voi si acum asteptăm rezolvarea orelor ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și a doua  problemă am avut acum  probleme cu platforma de accese adminilor  de logare si  accese la comenzi unde am reușit să rezolvăm doar  problema acceselor ale adminilor si punerea tagurilor și a gradelor  de  acces pe server  și inca mai lucrăm și acum ....la această problema că inca nu sa rezolvat in totalitate...această problemă...sperăm că in cel mai scurt timp vo-m remedia problema și se vor rezolva si problemele voastre .... 

Vă mulțumim pentru înțelegere  Echipa CsFree  ...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. nu e problema. multumim pt raspuns. macar acum stiu ce sa le spun adminilor care zic ca mi au disparut orele din cauza ca folosesc aim. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da  omule ce a ținut de  noi ca founderi trebuia să vă răspundem  să stiți și voi de ce a dispărut orele..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

cate ore disperate am si vezi ca nu mia aparut nici o medalie la 1000 de postari

 

Edited by [Q4]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...