Jump to content

Un nou server de CSGO !

GO.CSFREE.RO

Navi castiga major stockhom 2021 !

Citeste
SkyLou

Rezolvat - Unbanned

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: SkyLou
Nume Admin/ Names Admins:  nu stiu cine...
IP / Steam ID: 86.34.197.86
Motivul/Reason: Wall......
Dovada (demo, ss, etc):

• Like 1

Buna , au trecut 4 zile de cand ai primit ban! I-am spus lui Jnger povestea cu tine acum vreo 2 zile. Ideea e ca ori ai avut wall ori ai facut monitor. Te duceai direct pe player. Si cand ti am dat ban am vazut ca erati 2 player conectati cu acelasi IP> tu si un player cu numele BooM! . Am avut niste probleme cu windowsul si a trebuit sa il schimb pentru ca nu imi mergea nici cs-ul calumea pe el. Am asteptat 3 zile si nu ai dat nici un semn. Dovada nu mai am cum sa o recuperez.  Pot dovedii ca mi am schimbat windowsul cu un ss sau ceva. Nu mi se pare normal sa faci cererea dupa 4 zile! Necazul a cazut pe mine de data asta , in cazult in care nu ma credeti sunt de accord sa support consecintele.
Multumesc , o zi buna. 

https://imgur.com/a/acSC3pg

Edited by AfGanistaNu
  • Love 1

Salut, @AfGanistaNu

Bine punctat ! Tu dacă i-ai dat acum 4 zile ban ... și el spune ca nu a jucat ca cnv i-ar fi furat numele ... sunt și cazuri ...din păcate. .. .

Eu propun în felul următor.  Sa nu ne  lungim prea mult. .. va primi unban . Tu  nu vei fi sancționat cu nimic  deoarece ti-ai schimbat Windows-ul.. Data viitoare încearcă sa o salvezi pe un stick pe ceva .. 

• Love 1

Multumesc pentru intelegere , de asta am asteptat 3 zile ca sa fiu sigur ca nu am probleme. 

Data viitoare o sa salvez demourile pe un stick sau o sa le uploadez pe un site. Sunt de acord cu decizia luată de tine si imi cer scuze pentru greseala facuta. 

• Like 1
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...