Jump to content
acTi

Reclamatie ^^[PTM] blondu Rezolvat !

Recommended Posts



Numele dvs: acTi@BELEAUA
Numele adminului reclamat:  ^^[PTM] blondu
Motiv reclamatie: gag aiurea
Dovada: https://imgur.com/a/DPSw9I5 cu ce motiv imi dai tu mie gag 20 minute? ca vb mult? pai pentru ce cacat se numeste "chat" inapoiatule? te-a deranjat pe tine cu ceva ca vorbeam eu cu un prieten? ai admin si gata ai arfe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua , prietene nu stiu cat de vechi esti pe server dar nu se vorbeste asa. Dacă tot ai vrut sa te afirmi o puteai face fara cuvinte vulgare! O simplă reclamație era suficient,  una corectă. 

Cu siguranta reclamația nu o sa fie luata in considerare pentru ca este vorba despre un gag si tu nu esti suficient de civilizat. 

Asteptam si parerea colegilor. 

O zi bună. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nu am fost destul de civilizat dar el a fost să-mi dea degeaba gag? Și de vechi, crede-mă că sunt, nu cu nickul asta dar joc de ceva timp pe server (cu pauze) dar în fine nu asta e important. Și ție ți se pare corect ca eu sa vorbesc cu un prieten pe chat (9kNine) și el să-mi dea gag așa degeaba pe motivul "sta și vb cam mult"? Asta e civilizat? Să-mi dea așa cum îl apucă pe el, daca are admin înseamnă că e mai presus decât ceilalți jucători? Tu ce-ai fi făcut sau voi ce ați fi făcut în locul meu? Când se trezește unu să-ți dea gag așa degeaba =))) și măcar de era 5-10 minute dar nu 20. Acu normal că nu o sa fie sancționat sau ceva că vezi vai doamne e un simplu gag nu ban și că va înțelegeți cu el și-l favorizați dar unde-i corectitudinea? Ar trebui toți adminii sa procedeze la fel și când scrie unu pe chat, hap gag 3 ore că stă și vb cam mult

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 minute, acTi a spus:

A nu am fost destul de civilizat dar el a fost să-mi dea degeaba gag? Și de vechi, crede-mă că sunt, nu cu nickul asta dar joc de ceva timp pe server (cu pauze) dar în fine nu asta e important. Și ție ți se pare corect ca eu sa vorbesc cu un prieten pe chat (9kNine) și el să-mi dea gag așa degeaba pe motivul "sta și vb cam mult"? Asta e civilizat? Să-mi dea așa cum îl apucă pe el, daca are admin înseamnă că e mai presus decât ceilalți jucători? Tu ce-ai fi făcut sau voi ce ați fi făcut în locul meu? Când se trezește unu să-ți dea gag așa degeaba =))) și măcar de era 5-10 minute dar nu 20. Acu normal că nu o sa fie sancționat sau ceva că vezi vai doamne e un simplu gag nu ban și că va înțelegeți cu el și-l favorizați dar unde-i corectitudinea? Ar trebui toți adminii sa procedeze la fel și când scrie unu pe chat, hap gag 3 ore că stă și vb cam mult

Problema e modul în care te ai exprimat,  nu e mai presus ca tine daca are grad. Toti avem drepturi egale aici. Asteapta parerea colegilor ca nu rezolvi nimic cu insistențele. Am inteles problema ta , rămâne de văzut ce decid cei in masura. Asteptam si varianta adminului in cauza.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! 

Înțeleg,  ca ești supărat sau neîndreptățit. . Dar nu se rezolva nimic prin cuvinte jignitoare . Noi nu permitem nimănui  sa înjure pe forum !! Totul aici se rezolva cu calm  și cu un limbaj decent !

Referire la gag-ul de 20 min mi se pare prea mult... prea EXAGERAT ! 

La aceasta reclamatie nu ar trebui sa o iau EU în considerare pentru ca este doar un GAG ! Dar de data asta o fac pentru ca admin-ul @^^ [PTM] blondu ^^, a abuzat de aceasta comanda ! 

Eu îl aștept sa își spună și părerea lui despre asta, dar pana ce vom vedea ce sancțiune ii vom da... îl așteptăm și pe el...

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te as ruga ca acest vocabular colorat sa il pastrezi pentru alta parte !

Iar uitandu ma pe reclamatie , acel gag de 20 de minute mi se pare exagerat , Daca tot ai vb aiurea sau tot ce ai facut trebuia sa te potolesti , iar tu blondule puteai 5 minute sa dai nu 20 ...

  • Like 1
  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, kinetix a spus:

Te as ruga ca acest vocabular colorat sa il pastrezi pentru alta parte !

Iar uitandu ma pe reclamatie , acel gag de 20 de minute mi se pare exagerat , Daca tot ai vb aiurea sau tot ce ai facut trebuia sa te potolesti , iar tu blondule puteai 5 minute sa dai nu 20 ...

Am explicat de 2 ori că pe server am folosit un limbaj decent. El mi-a dat din cauză că făceam chat cu un prieten :). Măcar putea să spună frumos "ba taci din gură" dar nu sa facă ce-a făcut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am inteles , eu ma refeream la Forum .

Eu spun sa il lasam pe blondul sa vedem ce are de spus !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara bună colegi  !

Eu zic în felul următor  adminul  @^^ [PTM] blondu ^^  va fii atenționat  verbal  cu sancțiune  P1  și la urmatoarea  abatere va primi  5  zile suspend  fără comenzi de  admin !

Iar tu domnul @acTi  la următoarea  reclamație nu te abții  la cuvinte”  jignitoare la adresa unui  admin ”când faci reclamație contra unui admin  si nu scrii ce trebuie în reclamație  și să faci o reclamatie ca toți oamenii vei  o  avertizare  1 punct Warn  pe  forumul nostru  cs.csfree.ro !

Și cu asta am incheiat  subiectul !

t/c !

  • Like 1
  • Kiss 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...