Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

errayN

Rezolvat demo blondu !

Recommended Posts

Nick suspect:PTM blondu
 Demo/Poze:https://www97.zippyshare.com/v/cxw17G9M/file.html
 Codul de care il suspectati:aim.
 Demo-ul a fost facut pe server-ul: CS.CSFREE.RO
 Alte observatii:vreau sa imi cer scuze am uitat sa opresc demo-ul de pe mapa trecuta si a inregistrat in continuare va rog frumos rabdare.
 Demo-ul a fost facut de pe (STEAM/NON-STEAM):STEAM
  • Love 1

Eu unul am stat si am urmarit pas cu pas demo ul ( excluzand jocul praf a lui erra :))) )

La inceput a venit slabut , dar dupa l a activat dat fiind faptului ca prima data a iesit cu tinta pe el ( am exclus faza , poti iesi din prost noroc , dar a 2 a a3 a la fel stia unde e )

Iar mai 1 faza care a dat de gandit a fost faza cu def ul , cand a dat si dupa a asteptat ca acela sa iasa stiind clar si vazundu l cand a iesit afara poooc

Nu cred ca este vb de sunet aici nnici in 1000 ani !

Pro ban parerea mea si rusine

• Like 1

Am stat aman 2 SPect pt al urmarii , A fost on cam destule runde pana si a dat seama si l a dezactivat

• Like 1

Salut colegii am vizionat amundouă  demo si rezultă clar si pe față cum joacă cu aimul și se uită și așteaptă și cum a ieșit hop bang ..  și când vede lumea toată incepe să se pună spec ies de la joc,  iși dă seama și dezactivează imediat aimul  și incepe să joace  fără el ... Iar sunet nici gând de sunet nare nici un pic  de fază sau faze în care să joace la sunet eu unul n-am văzut să joace la sunet mi-am ma-i pus și căștile să vedem să nu mă ducă sunetul în eroare .!

Mai asteptăm câteva păreri și să  vedem ce spun și ceilalți colegi ...și dăm verdictul ...!

am vizionat si eu ambele demo in primul mai putin dar in al doilea in primele runrde se vede aim 

verdict banned

• Like 1

Nici nu trebuie vizionat primul demo, cat timp se vede clar ca are aim in al doilea demo, in conluzie - remove + banat permanent  !

• Like 1

Verdict final Banned !

Domnul Admin @^^ [PTM] blondu ^^  fiind prins jucand cu cod "Aim "  prin dovada demo de adminul  @errayN   va fii penaliat cu   P4 incadranduse  la aliniatele.. 

2. Daca suspectați un admin de cod, ii faceți demo, si il postați la ADMINS ONLY! P1/P2/P3/P4

43. Un admin prins prin dovadă demo folosind pe server  cod: Wall/Aim/Wall+hack sau Aim+hack  primeste  penalizare  atat pe Comunitate Cs.Csfree.Ro  si tot odată pe serverul Cs.Csfree.Ro nr.1 CounterStrike  1.6  Remove  !!P4

t./c !

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  1 User was Online in the Last 2 Mins

• Create New...