Jump to content
Lucifer13

Banned - Lucifer13

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players:Lucifer13
Nume Admin/ Names Admins:Jngermafiot 
IP / Steam ID: 5.14.238.105 / STEAM_1:0:1379547771
Motivul/Reason:banat 
Dovada (demo, ss, etc):

Este a doua oara cand mi se fac poze si nu apar nicaieri.Am inteles ca este din cauza cs ului.Nu este nici o problema.Nu vreau unban dar tinand cont ca joc de atata timp pe server ar fi putut sa mi ceara wg.


SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : wait;snapshot
oNLy (RADIO): Fire in the hole!
CCCP (RADIO): Team, fall back!
Lucifer13 (RADIO): Fire in the hole!
[Vip] oNLy : =-))
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : wait;snapshot
*****************************************
** ADMIN : JngerMafiot
** TIMP : [02/02/2020] - [15:27:31] && SERVER : CS.CSFREE.Ro - Happy New Year !! #2020#
** NUMELE TAU : Lucifer13 || IP : 5.14.238.105 && STEAM : STEAM_1:0:1379547771
** POSTEAZA POZELE PE www.csfree.ro PENTRU DEBANARE!
*****************************
** MOTIV : banat **
** DURATA ( 0 = permanent ) : 0 **
** ADMIN : JngerMafiot

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și este a 2 a oara când ti-o resping !

Dar sa nu fiu rău deși ar trebui te voi ajuta sa o faci ..

Ai fost banat ... ce ai spus sa mi schimb ip-ul ca "prostii" au uitat ca mi-au dat ban ... și ai spus sa intri cu alt ip deși ținând cont aveai ban pe alt motiv ! 

P.S. Data viitoare nu te voi mai ajuta dacă nu vei fi în STARE sa fsci o cerere unban !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da o naiba de cerere Dracula...nu are rost...este deja a doua oara cand mi se da ban aiurea...ceea ce ma dispera si mai tare e ca am cautat 1 ora in tot pc ul pozele ca sa le inchid gura si n am dat de ele.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu are sens sa mai joc pe un server unde jucatorii vechi nu sunt respectati.Totusi...iti multumesc pentru intentie Dracula.

 

 

PS. Eu @JngerMafiot esti frate respectat dar tu nu respecti lumea si  nu mai pui problema ca faci o cerere  unban  de tot rasul   si nu mai pun mai si injuri aduse adminului care  tia dat ban...rezolva prima cerere facuta cum trebuie si ai unban...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci ai spus ca este a 2 a oara cand ti se fac poze si nu apar niciunde ? Hai sa iti spune eu cum sta treaba ...Pe server cam de aprox 1 lun comanda amx_ss a fost scoasa de tot , de nu mai exista 

Nu poti veni ca ti s au facut poze si nu le gasesti , iar fraza POSTEAZA POZELE PE www.csfree.ro PENTRU DEBANARE! Se refera la pozele cum ai luat ban nu care ti au fost facute 

Inger nu cred ca ti a dat aiurea bann , ti o fi dat cu vreun rost anume 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici nu este vorba , gata unban si gata..Posibil ca sa fi facut el cv iar inger l a pedepsit ...Asteptam cuvanttul lui

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum, am vorbit cu Jnger si daca tu primesti unban, iti voi da eu ban iar pentru ca m ai jignit 🤣😉

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

V as ruga sa nu mai deviem de la subiect si sa l asteptam.pe inger cu CONSECINTA!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultima cerere de unban a ta a fost RESPINSA, ceea ce inseamna ca ti-ai schimbat ip-ul si ai intrat pe server, nu ne-ai prezentat pozele si nu ti-a scos nimeni BAN-ul, deci acesta ramane.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut .,

Rog admini care nu au gradele : Co-owner,  owner,  manager, founder  sa nu mai spună nimic la Cererile de UNBAN și cererile Reclamații Admini ! Mai au dreptul și cei responsabili  cu aceste 2 "laturi ". 

Iar în legătură cu @Lucifer13, va fi banat !

Banned 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule @Lucifer13   omule tiam scris de doua ori pe server lucifer13 cine tia dat unban  la banul avut  si nu miai raspuns tima scris si a doua oara si da tiam dat ban deoarece banul nu tia fost scos si nu mai aveai drept pe server pana nu faceai  prima cerere de unban cea cu @< b F m > in care   tiai aratat adevarata valoare si mai tinand cont ca ai fost administrator pe forum  trebuia sa faci o cerere de unban ca cea de acum acum tiai dat seama cum se face  o cerere de unban  pana nu rezolvi cu prima cerere de unban facuta si so faci cum trebuie  no sa ai unban de la mine .. @JngerMafiot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banned !

Pana rezolvi cu prima cerere de unban care este aceasta >

 BFM,esti prajit,,,n am gasit nici o poza in folder.In plus...numai un prajit ar putea sa mi de a ban pe deagle motivand ca am jucat cu wall ! :)))) Tu clar bagi" speis" :))))))   PS: Cred ca te am omorat de prea multe ori si nu ti am dat bani de lumanari ! :))) FRUSTRATULE !!!


SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : wait;snapshot
* If you like this server, please add it to favorite and return on it!
[Q4] (RADIO): Fire in the hole!
*****************************************
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : wait;snapshot
** ADMIN : < b F m >
** TIMP : [25/01/2020] - [14:45:59] && SERVER : CS.CSFREE.Ro - Happy New Year !! #2020#
** NUMELE TAU : Lucifer13 || IP : 5.14.239.0 && STEAM : STEAM_1:0:986452676
** POSTEAZA POZELE PE www.csfree.ro   

Pana atunci cand faci o cerere ca fost administrator atunci vei primi unban  !

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti las un tutorial aici sa poti gasi ss-urile facute,nu la toate cs-urile ti se salveaza direct in folderul cu cs de aia nici nu le gasesc,urmareste pasi lasati aici si revino cu o alta cerere


Mai intai sa verificam daca s-au salvat pe undeva. My computer-> Search si scrii numele hartii pe care ti s-au facut pozele.
Daca nu sunt, incearcam sa le cautam manual:

Windows 8/10:
Poti avea setat ca ss-urile sa nu se salveze, de asta dai mai intai click dreapta pe folderul Counter-Strike-->Properties (Proprietati) -->Security (Securitate) --> selectezi All application packages (Toate aplicatiile si pachetele) --> click pe Edit--> bifeaza Total Control (Control Total)--> Ok.
Acuma intra "utilizator"/AppData/Local/VirtualStore/ProgramFiles/Counter-Strike1.6/cstrike.

Windows 7/Vista:
Intra in My Computer -->Organize -->Folder and search options --> View -->bifezi 'Show hidden files,folders...'-->Apply--> Ok.
Dupa asta, intra in .../"utilizator"/ AppData/ Local/ VirtualStore/ Program Files/ Counter-Strike 1.6/cstrike

Daca nici in cazul asta nu gasim pozele incercam sa scoate read only de pe folderul cstrike prin cmd.

(Run as Administrator) START->RUN->cmd
attrib -r +s C:\Unde\Ai\cstrike
Dupa aceasta comanda data in cmd verifica daca mai este folderul cstrike pe read only.
Nu uita ca sa faci toate aceste setari trebuie si fi Administrator pe windows.

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...