Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Neax

Respins Admin - Neax

Neax  

2 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Poll

• Yes
      0
    • No
      2

Recommended Posts

• Nick:
    Neax
  • Varsta (min 18):
    18
  • Folosești Whatsapp pe telefon?:
    Da
  • E-mail:
    neaxneax12@gmail.com
  • Experiența admin:
    2 ani amxmodmenu amx_ban amx_gag amx_vote
  • Cuvintele cheie din regulament:
    Respect, Onoare si Loialitate @CFREE
  • Ore jucate pe server:
    4 ore 50 minute
  • Like la pagina noastra de Facebook?
    Da
  • Poți dona paypal?
    Nu
  • Poți dona SMS?
    Nu
  • Alte precizări?
    Am doar 4 ore dar voi măi face ore am văzut ca si pe alte cereri cu 4 ore au fost acceptate m-am uitat pe cereri doar șa vad daca si 4 ore au șanse știu si comenzii uitați-vă la experienta
  •  
  • PS :eu  @JngerMafiot  omule arată-mi mie unde ai văzut tu cereri de admini acceptate cred că tu ai vazut palea unde  admini respectivi aveau 2 zile  s-au 3/4 zile jucate si tu ai făcut confuzie la ore frate  și ai zis că au 3 ore s-au 4 ore dar acolo sunt specificate zile nu ore  asa că cererea de admin care ai făcut-o trebuie să aibă cel putin 10 ore  ...asa că dacă nu vezi bine sau citești bine mai documenteazăte la cereri și să vezi că nu este nici o cerere unde spui tu că au luat admin pe 3/4 ore ca eu nu am acceptat asa ceva..asa că suces in continuare la joc.... și când faci 10 ore te aștept cu o noua cerere de admin și experienta da ma interesează  dar numai atunci când oi avea  10 ore  până atunci mai ai de jucat ...?
     ! Noapte bună  eu @JngerMafiot !
  •  

Omul , ce este asa greu de facut 10 OREE, doar 10 ? 

1 la mana nu ai orele necesare pt admin ci doar pt slot 

2 la mana acum cateva zile ti a fost respinsa prima cerere tot din aceasta cauza !

COntra !

Respins !

Tu chiar nu stii sa citesti cand faci o cerere de admin  nu vezi ca iti trebuie sa ai cel putin 10 ore  !

t/c!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  2 Users were Online in the Last 2 Mins

• Create New...