Jump to content

Recommended Posts

Salut 

Pana a ma opri pe aceasta comunitate , am mai jucat pe mai multe , si am vazut ca fiecare are modul ei de a atrage oameni

Eu m am gandit in felul urmator 

Pentru fiecare top sa fie cate un premiu ( desi este 1 )  dar pentru primi 3 clasati gen

top 1 sa primeasca sergent 

top 2 sa primeasca vip pe fforum sau server 

top 3 sa fie clasat la slot 

Iar pt top 15 sa fie un premiu mai frumusel , MAIOR  (1 ) SERGERNT (2) si 3 vip 

Zic ca asa poate atragem ceva oameni 
O zi faina. respect CSFREE

Edited by K!n3t1x
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai o idee extraordinara @K!n3t1x,dar nu se poate sa oferim Grad De Admin unuia care poate nu stie sa foloseasca comenzi.Ma gandesc ca poate câștiga un copil de 12 ani topul la noi si noi ii dam Maior,el poate nu stie sa foloseasca comenzile nu stie regulamentul sau baneaza aiurea jucători.Eu merg pe principiul "decât să tratăm,mai bine prevenim"

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu slotul sunt de acord si VIP ul dar in niciun caz sa dam admin oricui.Oricum poate sa primească slot printr.o simpla cerere,ma gandesc ca sa ajunga in topul ala trebuie să stea ceva ore pe server.

Edited by Cojo
Adăugare elemente noi
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici ai totala dreptate  !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau asa.. Dar la admin school sunt eu cu inger :)))))

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara bună colegi este tentantă  propunerea dar  la ceai zis tu @K!n3t1x

On 12.02.2020 at 1:47, K!n3t1x said:

Salut 

Pana a ma opri pe aceasta comunitate , am mai jucat pe mai multe , si am vazut ca fiecare are modul ei de a atrage oameni

Eu m am gandit in felul urmator 

Pentru fiecare top sa fie cate un premiu ( desi este 1 )  dar pentru primi 3 clasati gen

top 1 sa primeasca sergent 

top 2 sa primeasca vip pe fforum sau server 

top 3 sa fie clasat la slot 

Iar pt top 15 sa fie un premiu mai frumusel , MAIOR  (1 ) SERGERNT (2) si 3 vip 

Zic ca asa poate atragem ceva oameni 
O zi faina. respect CSFREE

Eu zic așa :

1)-pentru  Top 15   să primească  Gradul de  Maior  pe server   aici  constă dacă  are experientă admim  max  2 ani  și  vârsta  + 18  ani ” ( dacă are vârsta  de  +18  ani  și  nu are  experientă  ca  admin  atunci  se inscrie  la  Admin  School  pentru  a putea utiliza  gradul  Maior  primit  de la  Top  15   ! )”  

2)- pentru top 1  să primească  VIP   permanent  + beneficii incluse  pe server   !

3)- pentru  top  2 să  primească  gradul de  Sergent  pe server  dacă are  vârsta  corespunzătoare  +18    și  experiență  ca  admin   dacă nu are experiență  intră la  Admin School  !

4)- pentru  top 3 să primescă gradul de  Slot   !

Doar așa cred eu  @JngerMafiot că ar fii  cel mai bine  iar gradele pe forum nu se dă  cuiva care joacă la top pe server timp o lună  nu  apuci  nici s-ăl cunosti  ,nu ai filme cu el ca player,  ( adică  nu-ți permiți glume cu el )  și pentru gradele de pe forum  trebuie intâi Donație   pentru Gradul pe carel doreste  care se poate afla  ”scriind in cheatul playerilor  pe server  /preturi ”și  acolo alege gradul pe carel vrea și   face donație cu   suma  in  euro  pentru  Gradul  ales    pentru server  și tot odată i se adaugă automat  grad pe forum  ! 

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 ore, JngerMafiot a spus:

Seara bună colegi este tentantă  propunerea dar  la ceai zis tu @K!n3t1x

Eu zic așa :

1)-pentru  Top 15   să primească  Gradul de  Maior  pe server   aici  constă dacă  are experientă admim  max  2 ani  și  vârsta  + 18  ani ” ( dacă are vârsta  de  +18  ani  și  nu are  experientă  ca  admin  atunci  se inscrie  la  Admin  School  pentru  a putea utiliza  gradul  Maior  primit  de la  Top  15   ! )”  

2)- pentru top 1  să primească  VIP   permanent  + beneficii incluse  pe server   !

3)- pentru  top  2 să  primească  gradul de  Sergent  pe server  dacă are  vârsta  corespunzătoare  +18    și  experiență  ca  admin   dacă nu are experiență  intră la  Admin School  !

4)- pentru  top 3 să primescă gradul de  Slot   !

Doar așa cred eu  @JngerMafiot că ar fii  cel mai bine  iar gradele pe forum nu se dă  cuiva care joacă la top pe server timp o lună  nu  apuci  nici s-ăl cunosti  ,nu ai filme cu el ca player,  ( adică  nu-ți permiți glume cu el )  și pentru gradele de pe forum  trebuie intâi Donație   pentru Gradul pe carel doreste  care se poate afla  ”scriind in cheatul playerilor  pe server  /preturi ”și  acolo alege gradul pe carel vrea și   face donație cu   suma  in  euro  pentru  Gradul  ales    pentru server  și tot odată i se adaugă automat  grad pe forum  ! 

 

 

Da eu am dat o propunere pt niste grade ..acum ce si cum le administrati voi FOUNDERI este parerea voastra ..

Si da sunt deacord cu tine ca pt fiecare premiu castigat sa fie supus si la niste intrebari ( mai minuscule ca dupa poate aparea intrebarea Dar am castigat dc ? )

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 5 ore, JngerMafiot a spus:

Seara bună colegi este tentantă  propunerea dar  la ceai zis tu @K!n3t1x

Eu zic așa :

1)-pentru  Top 15   să primească  Gradul de  Maior  pe server   aici  constă dacă  are experientă admim  max  2 ani  și  vârsta  + 18  ani ” ( dacă are vârsta  de  +18  ani  și  nu are  experientă  ca  admin  atunci  se inscrie  la  Admin  School  pentru  a putea utiliza  gradul  Maior  primit  de la  Top  15   ! )”  

2)- pentru top 1  să primească  VIP   permanent  + beneficii incluse  pe server   !

3)- pentru  top  2 să  primească  gradul de  Sergent  pe server  dacă are  vârsta  corespunzătoare  +18    și  experiență  ca  admin   dacă nu are experiență  intră la  Admin School  !

4)- pentru  top 3 să primescă gradul de  Slot   !

Doar așa cred eu  @JngerMafiot că ar fii  cel mai bine  iar gradele pe forum nu se dă  cuiva care joacă la top pe server timp o lună  nu  apuci  nici s-ăl cunosti  ,nu ai filme cu el ca player,  ( adică  nu-ți permiți glume cu el )  și pentru gradele de pe forum  trebuie intâi Donație   pentru Gradul pe carel doreste  care se poate afla  ”scriind in cheatul playerilor  pe server  /preturi ”și  acolo alege gradul pe carel vrea și   face donație cu   suma  in  euro  pentru  Gradul  ales    pentru server  și tot odată i se adaugă automat  grad pe forum  ! 

Eu zic ca e tocmai bine ce ai spus înger, sper sa fie aprobata - sunt total de acord eu 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

Daca tot vreti sa faceti ceva , propun un concurs la o ora de audienta maxima timp de 50 minute o harta  cine are cele mai  multe puncte adunate vip o luna locul 2 doua saptamani si locul 3 o saptamana 

asa am vazut la alti  in fiecare zi s au la doua zile si  cu harti diferite 

acum voi decideti (fondatori)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, [Q4] said:

Daca tot vreti sa faceti ceva , propun un concurs la o ora de audienta maxima timp de 50 minute o harta  cine are cele mai  multe puncte adunate vip o luna locul 2 doua saptamani si locul 3 o saptamana 

asa am vazut la alti  in fiecare zi s au la doua zile si  cu harti diferite 

acum voi decideti (fondatori)

Este bine și asta  Q4...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare mai eficienta propunerea lui @[Q4],prea mare deranjul sa susținem teste pentru viitori câștigători de topuri pentru a lua Gradul de Sergent/Maior.Asta ar insemna ca sa fie un Admin mereu online pentru a organiza concursul.Propun să se adauge un Admin responsabil pentru asta.Bravo @[Q4].Seara buna all.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cum a spus el este ok , Dar acest concurs sa fie dat in intervalul de timp 19/20  cand e mai multa lume) si atunci 1 sa fie activ ( Founder , manager Owner co) Pt a da premiuul 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...