Jump to content
Eusebiu

Discuții libere - 2020

Recommended Posts

Guest [Q4]

307 de idei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Cineva sa ma ajute cu o promovare ?  

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Am vazut ca nu se mai creeaza topicuri noi si am presupus ca aici se posteaza un reply pentru un subiect nou.

Sunt nou pe forum si am observat ca are 3 ani vechime si 1600 de membri dar cu un singur server de CS 1.6 si destul de multi admini.

@Argo  Pentru ca am vazut ca tu esti veteran : Va mai ocupati si de alte servere pentru alte jocuri ?  Daca nu, de ce nu mai faceti un server pentru extinderea comunitatii?

P.S.  Imi place design-ul forumului si pot spune ca e foarte user friendly

P.P.S.  Am vazut ca se discuta la un mom dat despre COVID, un subiect abordat in mod inevitabil mai devreme sau mai tarziu.  Nu o sa spun nimic despre acest virus si nici despre pandemia indusa ce implica reguli fara de sens dar o sa las un link cu un site de care nu stiu cati dintre voi ati auzit dar il recomand celor care vor sa-si faca o idee mai obiectiva despre tot contextu asta care practic ne afecteaza in mod direct pe toti.

Link site:  banned.video  

Link video banned.video/watch?id=5f400edfdf77c4044ef0973f

P.P.P.S. Site-ul contine in mare parte videoclipuri banate pe social media controlate de Zuckerberg si tovarasii lui de la google si microsoft :)    (faceobok,insta,ytube,twitter,whtsapp,gmail,etc.) - cam tot ce folosesc maj userilor

P.P.P.P.S.  Domeniu .video este un domeniu cat se poate de valid iar conexiunea nu este https(secure), dar nu va faceti probleme deoarece nu este necesar sa introduceti niciun fel de date pentru navigare pe site si nu veti vedea reclame in timpul clipurilor ca pe youtube :)

In cazul in care ai citit pana aici, esti tare...

 

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VaDauSus, salut si bine ai venit.

In cea ce priveste adaugarea mai multor servere de cs, nu ca nu avem cereri de afiliere, vrem sa pastram originalitatea sa avem un singur forum pentru un singur server, iar in momentul de fata avem si un server de cs go tot marca csfree. Video-ul este interesant pacat ca nu-l poate vedea multa lume.

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara bună da sunt de incredere un prieten de al meu a comandat genți pentru audi de tablă să nu-și strice gențile de aliaj iarna la mașina si sunt  de incredere te sună pentru confirmarea comenzii ....dar pentru asta trebuie să faci cont la ei pe site c-am asta știu de la prietenul meu omule... și ți le aduce acasă direct după confirmarea comenzii prin oricare distribuitor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se comportă destul de bine dar ai mare grijă să nu-ți iei țiapă să nu fie reșapate..in rest o singura problemă eu am vw passat și laa mine se așterne destul de bine și la tracțiune,aderență buna la zăpadă  si la derapaje ..dar în rest este sunetul scos de ele timp de vara se aude urât...și altceva ce să-ți spun sunt bune ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb. @andreimanole16

Ai anunțat pentru comanda acesta mașina pe rotație. Ti a plăcut.  Eu spun jos ...

Asta e comanda anvelope cel mai bun . Nu exista ci la fel toate mai bine numai sa fi bine mecanic servici auto... sau altceva etc..

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziua bună baieți !

@andreimanole16 să stii ca no sa te căiesti pentru achiziția făcută  o să fii foarte mulțumit...ai făcut o alegere care o să te lase uimit de performanța lor pe asfalt iarna si vară..!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Am gasit pe vadrexim.ro Anvelope Off Road noi cu 3 ani garantie si transport gratuit la 4 bucati, pentru duster pe 16.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JANTE ALIAJ orice auto si jante din tabla originale sau aftermarket. PROMOTII jante la Vadrexim. Gasesti jante din aliaj si tabla pentru marci auto cum ar fi: AUDI, BMW, Mercedes, Opel, Logan, Renault, etc...,marci de jante cunoscute sau mai putin cunoscute: AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO,  ALCAR STAHLRAD, GM, etc... LIVRARE GRATIS 4 buc! Montaj imediat in Service Roti Autorizat RAR. Comanda JANTE TABLA de la vadrexim.ro pentru orice auto, jante din aliaj si anvelope vara si iarna pe vadrexim.ro, Tel. 0730 710 764.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...