Jump to content
misi1982misionaru

Reclamatie Rezolvat !

Recommended Posts

Un idiot  a vrut sa facă pe hackaru și a întrat în FTP vostru sa vadă ce password am avut eu în trecut sa între pe cs indungi sa facă reclama și sa dea banuri la player cu numele meu  unde sunt co fondator, uite daia  stati voi în 5 player pe server și aia afk, ca aveți în staff redusi mintali, de ce dracu nu va vedeți voi de ale voastre acolo nu pot sa îmi dau seama, flashbang stai liniștit ca se întoarce toate cu dobânda chiar, ai făcut un căcatel  

Screenshot_20200313-090733.jpg

Screenshot_20200313-090659.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie fara model, nefondata si pe deasupra faci si reclama la alta comunitate !Abia acum am putut in sfarsit sa iti raspund, ca nu m-am putut abtine din ras :)) cum sa vii la reclamatii admini sa reclami prostiile tale de pe alt server :)) nu e vina nimanui ca iti pui tu o parola peste tot si se afla, si ce dovezi pui tu acolo ? :)) deci nu are niciun sens reclamatia ta si nu are treaba cu incalcarea vreunui regulament , e de la sine inteles ca orice tine de alt server, nu este de preocuparea noastra !

 

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! 

1. Ai un regulament de respectat  ! 

2. Ai avut admin aici, te ai dus pe alt server ... asta am înțeles. 

3. De ce faci reclama la o alta comunitatea? 

4. Daca știi pe cineva ca ti-a luat parola de admin, te rog sa spui .

5. Ușor cu limbajul pe forum, @misi ( misionaru ) !!

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa desenez??? Citește reclamația, eu fac reclama sau voi, copiii din staff vostru, citește ca daia am postat sa vezi ca flashbang a întrat în FTP la csfree sau altcineva ia zis ce parola foloseam când eram pe csfree, e greu dracula e greu sa citim și sa deducem o reclamatie o fi greu? 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misi, reclamatia ta este una facuta fara vreun rost si care nu tine cont de server-ul nostru, tu esti cel care isi alege parola si oricine o stia putea sa se conecteze oriunde cu datele tale, este strict problema ta daca nu stii sa iti pui alte parole.. iar pentru acest "post" care nu se poate numi reclamatie deoarece nici macar nu este pentru server-ul nostru, te voi sanctiona conform regulamentului forum-ului, in care scrie cat se poate de clar ca RECLAMA DE ORICE FEL este interzisa ! - suspend 20 zile

t/c

  • Like 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...