Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Recommended Posts

Posted (edited)

Numele dvs: Neax
Numele adminului reclamat: Flashbang
Motiv reclamatie: remove
Dovada: https://www66.zippyshare.com/v/29AkVGkz/file.html https://www14.zippyshare.com/v/i1u9qJho/file.html https://www23.zippyshare.com/v/xnmzyAHn/file.html

Flashbang a început cu mistoul de cand am întrat imii zicea mereu șa ii dau cnp-ul meu si șa spun că-ți ani am ca rămân fără admin i-am zis ca am 17 ani ca șa ma lase in pace dar eu am defapt 19 i-am zis ca am 19 si am mințit ca am 17 si zicea ca imi scoate gradu si am spus ca mi-am descurcat ca admin ban am dat la codați si am făcut demo foarte bine ca le-am posta la banlist si am dat si gag la aia care înjurau si am dat si vote la mape si am schimbat hărți el ma rugat sa  pun la vote si kabul32 am dat si Last dar am uitat după sa pun mapă și-a puso altcineva si după am vrut sa dau un vote la amx-vote și nu mai am acces la comanda și am spus gata nu mai am admin și după el zice nu și după sa am scris la who la who i-mi apărea slot și pe chat sergent și după pe chat slot și am rămas fără admin am luat p2 și după p4 am vrut sa ajut comunitatea astă și i-mi plăcea server-ul si am promis am promis ca o sa mai invat și mai multe comenzi experienta dar astă e adio csfree adio csfree comunitatea care mi-a plăcut și încă i-mi place si după ce mi-a scos adminul Flashbang i-mi zice daca spun vârstă i-mi dă admin cum sa mai dai admin la p4 remove mi-a dat și suspend și remove am 19 ani dar bine dar bine și errayn i-mi spunea zilele astă ca ai slot dar el a glumit in schimb in schimb Flasbang nu i-mi zicea ca cnp îl verifica și vede vârstă mea și ca primele cifre și după tot cnp-u ca are relații la anaf la anaf are relații @JngerMafiot sincer de tine imi plăcea pe sv nu o-a ne mai vedem pe sv astă e sincer de tine i-mi placea @Dracula @Cojocaru și de voi imi placea i-mi plăcea și de voi am făcut bine treaba ca admin nu am făcut probleme pe sv mi-am păstrat un limbaj adecvat de cand am întrat și nici pe forum nu am înjurat niciodată niciodată

Edited by Neax
  • Like 2
  • Haha 1

1 la mana,ca flashbang spunea astea in gluma,nu cred ca se lua el de tine,acum depinde cum vezi tu situația si cum te ataci.Si pana la urma știa el de Ce Iti cere CNP-ul,nu trebuie să te superi atata ca pana la urma suntem o comunitatea mai accepta si tu glumele omule daca tot zici ca ai 19 ani înțelegeai umorul

Si 2 la mana cererea nu e fondata,deoarce tu faci dupa cum se vede mai sus "Cerere de retragere" in "Reclamatii admini".Trebuia sa stii ca nu aici te retragi daca tot vrei asta,trebuie sa fii si tu mai intelegator.

@flashbang,asteptam si parerea ta frate.

• Like 1

Posted (edited)
Acum 1 minut, [Cojocaru] a spus:

1 la mana,ca flashbang spunea astea in gluma,nu cred ca se lua el de tine,acum depinde cum vezi tu situația si cum te ataci.Si pana la urma știa el de Ce Iti cere CNP-ul,nu trebuie să te superi atata ca pana la urma suntem o comunitatea mai accepta si tu glumele omule daca tot zici ca ai 19 ani înțelegeai umorul

Si 2 la mana cererea nu e fondata,deoarce tu faci dupa cum se vede mai sus "Cerere de retragere" in "Reclamatii admini".Trebuia sa stii ca nu aici te retragi daca tot vrei asta,trebuie sa fii si tu mai intelegator.

@flashbang,asteptam si parerea ta frate.

Imi vreau adminul înapoi eu nu am renunțat la sv nici nu osa renunț i-mi place csfree și o-sa stau pe el cu sau fără admin

Edited by Neax
  • Like 2
  • Haha 1

Deci sa inteleg ca el ti.a scos Adminul?Dacă da inseamna ca a facut.o cu un motiv,am rugămintea sa mai verifici odată,nu făcea el din astea

• Like 1

Posted (edited)
Acum 2 minute, Neax a spus:

Imi vreau adminul înapoi eu nu am renunțat la sv nici nu osa renunț i-mi place csfree și o-sa stau pe el cu sau fără admin

Am înțeles umorul credeam ca e gluma după am văzut ca nu mai am admin nu vreau sa ma retrag vreau adminul inapoi

Edited by Neax
  • Like 2

@Neax nu l-ai respectat ti-a cerut ceva minor cati ani ai si primele 5 cifre de la cnp dar tu n-ai fost serios si ales decizia corecta/

• Like 2

Chiar acum, errayN a spus:

@Neax nu l-ai respectat ti-a cerut ceva minor cati ani ai si primele 5 cifre de la cnp dar tu n-ai fost serios si ales decizia corecta/

Am spus ca am 19 ani dc nu ma crede nimeni dc nu ma crede nimeni

• Like 2

Vreau înapoi gradul sa ajut comunitatea csfree imi dați adminul înapoi pls pls îl vreau și voi face și mai multe și o-sa ma zbat și mai mult pentru Server o-sa ma zbat și mai mult

• Like 2

Indiferent de cati ani ai esti foarte enervant si nu ai treaba cu adminul, nu ai logica nu intelegi oricat ti s-ar explica ceva. Daca ai 17-19 e grav sa ai comportamentul asta inseamna ca sunt intarzieri pe undeva si ce cred eu de fapt e ca ai vreo 12 ani si atunci e explicabil de ce reactionezi asa. Maturizeaza-te si dupa sa-ti vrei adminul inapoi.

• Like 2

Neax, nu e prima oara cand gresesti si nici prima oara cand te prind cu minciuna 

Te-am pus sa schimbi o mapa, nici asta nu ai facut-o bine! Ai dat 4 harti la vot, dupa ba ca o schimbi, ba ca nu, a ramas errayn sa o schimbe ca intrase deja votul automat . Nu mai spun ca voiai sa o schimbi cand mai erau vreo 10 minute din harta ramasa si pana la urma ai decis sa nu o mai schimbi deloc

In al doilea rand, sa intelegi ca nu am nimic cu tine, e un lucru normal sa iti cer dovada de varsta cat timp in regulament spune clar "minim 18 ani" iar tu prin vorbele si comportamentul tau ne pui un semn de intrebare, ceea ce imi da tot dreptul sa iti verific varsta, care nu ar trebui sa fie o problema daca tu chiar ai "19 ani" cum ai si spus.. Nu e mare lucru. Ti-am cerut niste cifre din CNP, ai refuzat, ti-am cerut sa intri pe discord, ai spus ca nu merge, ti-am spus sa imi dai macar un numar sa vorbim pe whatsapp, nu ai vrut ! Dupa ai inceput sa spui ca ai 16 , apoi ca faci 17 si ai tinut-o lunga. Spune mersi ca am avut rabdare sa trag de tine atata timp..

Daca vrei macar sa primesti o sansa, te astept pe discord, ori vorbesti cu mine ori cu @JngerMafiot sau @Argo - si dupa mai citesti putin si din regulament ca nu prea stii sa dai un vot calumea! Pana atunci, nu primesti nimic inapoi 

t/c

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...