Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Neax

Rezolvat restituire grad Inapoi !

Recommended Posts

Numele dvs: Neax
Numele adminului reclamat: Flasbang
Motiv reclamatie:nu mi-a pus gradul cum ii a spus dracula
Dovada: https://www66.zippyshare.com/v/29AkVGkz/file.html

Ba Flashbang dc nu i-mi mai pui gradu ala si mie dracula asa ți-a spus să mi-l pui vreau gradul meu sergent nu vreau maior sau mareșal ceva mare doar gradul ala mic care l-am avut dracula ti-a zis să mi-l pui dc nu vrei că tot slot am pe server am 1zi si 2 ore pe server la orele astea merit zi eu orice om orice om merita o adoua șansă să ști merita o adoua șansă oricine si eu să ști merit că am fost activ pe forum mereu dau pro si contra la cererile de slot si admin si pe sv sunt activ daca Flashbang nu vrea să imi pună gradul să mi-l puna altcineva va rog va rog mult mult imi vreau gradul înapoi sunt activ si voi fii si mai activ

• Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Spune-ne câți ani ai intradevar? Ca cu minciuna nu ajungi nicăieri. Sinceritatea este apreciata.

• Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Posted (edited)
Acum 2 minute, Argo a spus:

Spune-ne câți ani ai intradevar? Ca cu minciuna nu ajungi nicăieri. Sinceritatea este apreciata.

Argo uite fac 17 acum pune gradu te rog te rog am văzut că lui bodo Casablanca ii ați aceptat cererea că are 17 ani si aveți nevoie de admini on pai uite si eu sunt de ajutor si o să fiu admin on mereu si aveți nevoie de încă un admin on va ajut si eu domnul @Argo

Edited by Neax
  • Like 2

Acum 3 minute, Argo a spus:

Acum am 16 jumate dar fac 17

• Like 2

Acum 5 minute, Argo a spus:

Si bodo Casablanca este in același an ca si mine adică poti face si la mine o excepție cum ai făcut la el voi face si eu majoratul in 2021 ca el

• Like 2

Guest [Q4]

vai de tine  (de ce iti este frica sa sti ca nu scapi) nici acum nu esti in stare sa apui adevarul acum le dau dreptate la colegi 

sa iti spun pe bune nu ai mai mult de 14 ani

Trimite poza cu buletinul in privat la mine.

• Like 2
  • Love 1

7 minutes ago, [Q4] said:

vai de tine  (de ce iti este frica sa sti ca nu scapi) nici acum nu esti in stare sa apui adevarul acum le dau dreptate la colegi 

Fratilor are sau n-are 18 cât o avea eu zic sa trecem peste si să-i punem  gradul avut și sa terminat tot bâlciul ăsta că m-am c-am săturat   părerea mea  cred că ințelegeti ce zic..colegiii.

• Like 1

Guest [Q4]

numai el stie si argo daca ii trimite o poza ci

Acum 13 minute, Argo a spus:

Nu vreau să trimit poza cu buletinul nu vreau să vedeți numele meu real dar nu puteți face o excepție să săriți peste buletin si să imi puneți gradul va rog va rog o excepție am votat si sv sunt si activ pe forum

• Like 1

Acum 8 minute, JngerMafiot a spus:

Fratilor are sau n-are 18 cât o avea eu zic sa trecem peste si să-i punem  gradul avut și sa terminat tot bâlciul ăsta că m-am c-am săturat   părerea mea  cred că ințelegeti ce zic..colegiii.

Pune gradu jngermafiot respect respect te rog te rog punel

• Like 1

Acum 20 minute, [Q4] a spus:

Q4 sunt din același ani că bodo Casablanca ala care a făcut cerere Admin adică împlinesc 17 împlinesc 17 ba

• Like 1

Guest [Q4]

pt  mine este clar dute si joaca mario si lasane

pa

Acum 4 minute, [Q4] a spus:

pt este clar dute si joaca mario si lasane

pa

DC nu ma crezi sunt din 2003 ca și bodo Casablanca lui ii ați aceptat cererea de admin ca aveți nevoie de admini on și Argo ii a zis ca putem face o excepție pai și cu mine puteți face o excepție aveți nevoie de admini on și eu sunt de ajutor sa fiu admin on mereu cand am întrat pe sv cand am avut grad nu mai on am fost și se poate și la mine ca sunt admin on și sunt gata sa ajut @JngerMafiot @Argo @[Q4] sunt admin on și eu și puteți face excepție ca la bodo ca și el are tot 16 ani ca nu a făcut 17 și eu tot 16 dar fac 17

• Like 1

Posted (edited)
Acum 31 minute, Argo a spus:

Si Argo am văzut ca ți-ai făcut un nou cont pe forum ti-am donat 20000 de mii de csf coins 20.000 coins @Argo

Edited by Neax
  • Like 1
  • Haha 1

Gata cu reclamatia asta m-am săturat  iti vei primii gradul inapoi acum !

Si sper pe viitor să fii mai atent si  sa verifici bine un player cand dai un ban da .. Si cu asta am incheiat aici !

Rezolvat !

t/c !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...