Jump to content
Donna

Acceptat Admin - Donna !

Donna  

11 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Poll

    • Yes
      6
    • No
      5


Recommended Posts

  • Nick:
    Bella Donna Kill
  • Varsta (min 18):
    30
  • Folosești Whatsapp pe telefon?:
    Da
  • E-mail:
    diaconuflorin72@yahoo.com
  • Experiența admin:
    25
  • Cuvintele cheie din regulament:
    [Loialitate @CFREE]
  • Ore jucate pe server:
    12h 28min
  • Like la pagina noastra de Facebook?
    Da
  • Poți dona paypal?
    Nu
  • Poți dona SMS?
    Nu
  • Alte precizări?
    ramane la aprecierile voastre.
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai Înafara faptului ca mai si muncesc se nimereste când intru in timpul liber sa fie full si nu am acces.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun asta se intelege,dar cuvintele din regulament?!Regulamentul trebuie si el citit,stiu ca ai luat cuvintele din știute și ca nu ai citit regulamentul,Pune toate cuvintele din regulament

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

CONTRA!  DACA DE LA 5 ANI ADMINAI EU NU ITI DAUPRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am citit ca nu am spus toate cuvintele probabil ca am mai omis din paranteze.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau,nu e pe "am omis aici",rămâne tot contra,plus ca are dreptate domnu @[Q4],nu cred ca tu adminezi de 25 dr ani.

Edited by [Cojocaru]
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nui nicio suparare.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra, nu te-am vazut pe server, nu sunt toate cuvintele cheie

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu mi-am făcut cerere de admin că sa-mi fac eu propriile reguli, normal că se respectă un regulament că în orice alt domeniu de activitate profesională. Si dacă am ore puține atunci de ce pe server există regula ca la 10h jucate să faci cereri? Ca experiență probabil că am trecut mai mult pt că am avut si perioade de pauze având în vedere situația din țară mi-am zis că n-ar strica să am activitate din nou la jocul copilăriei mele. Din motivele astea am aplicat pt admin.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

daca aveai atita experienta in adminat stiai ca la cerere admin se face si se asteapta verdictul ,tu comentezi la ori ce pro s au contra 

asta lasa de dorit (abtinete si nu mai comenta )

o seara buna sa ai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ! 

Nu am mai întâlnit niciun admin xadmin care sa aibă 25 de ani de experienta. .. sa înțeleg ca tu ai fost admin de la vârsta de 5 ani?  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi pare rau, nu iti pot da pro, de regula in intervalul 08-17 eu sunt on si nu te-am vazut niciodata pe server. Cuvintele cheie lipsesc, experienta este una exagerata, cs a aparut undeva in 99-2000, tu unde adminai in 1995 ? :)) Vad ca mai ai si ceva pro pe aici, deci nu o sa te incurc prea tare, votul meu este NEUTRU ! Bafta in continuare.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro ca sansa, dar chestia aia cu 25 de ani experienta nu te avantajeaza cand nici jocul nu are atatia ani :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred că este de ajuns cu Pro sau Contra, dacă treceam 100 de ani  de experiență oare ce se întâmpla?  Am mai zis într-un comentariu mai sus si am mai zis că mai si muncesc si în timpul liber mai activez si eu pe server si că am aplicat pt admin dintr-un motiv în care am spus tot mai sus.  ✌ Baftă si spor în activități! Multumesc  de înțelegere.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro să fii activ pe server da frate cum să ai experienta admin 25 de ani că Nici jocu nu are atât are 20 de ani cs 1. 6 tu adminai de la 5 ani cea Mai mare experienta pe lângă ăsta dar mai mica am văzut-o aici mai era cineva cu experienta peste 15 ani dar era altceva In 2025 cs face 25 de ani dar ai un pro din partea mea si să fii activ pe server

Edited by Neax
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 7 ore, Donna a spus:

Eu cred că este de ajuns cu Pro sau Contra, dacă treceam 100 de ani  de experiență oare ce se întâmpla?  Am mai zis într-un comentariu mai sus si am mai zis că mai si muncesc si în timpul liber mai activez si eu pe server si că am aplicat pt admin dintr-un motiv în care am spus tot mai sus.  ✌ Baftă si spor în activități! Multumesc  de înțelegere.

Nu e vorba  ca esti tu la munca,e vorba ca minti in cerere.Hai cu Verdictul @JngerMafiot

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiecare am avut o sansa ..dc sunteti asa rai ?...

Pro de la.mine

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...