Jump to content
x_man

REZOLVAT reclamatie ZERO SI CISMI

Recommended Posts

Numele dvs:x_man
Numele adminului reclamat:ZERO si CISMI
Motiv reclamatie:ACESTI 2 admini mi-au data ban degeaba  doar ca am postat injuratura lui filitti..probabil sunt prieteni m-a injurat toata seara si pe mine si de mama si de tot acest FILITI  dar adminii nu au luat nici o masura ba mai mult mi-au dat tot mie ban .va rog luati masuri  si dati-le remove ...nu merita admine pe servar toti copii  care habar nu au .nu este prima data cand fac asa  dar acum am zis sa postez sa vedeti si voi cui dati admine
Dovada: Filiti -hE4dsho0t- : mama ta ia gag. Filiti -hE4dsho0t- : ma pis pe tine de orfan.C I S M I : x man nu ai treaba?DEAD* Filiti -hE4dsho0t- : dai coaie gag lu stresantu ala.
*DEAD* Filiti -hE4dsho0t- : hai fa ma ca de nu te injur de toata rasa 


*DEAD* Filiti -hE4dsho0t- : mancami ai toata pl 

 

 

91851487_555311288441816_4438461680912957440_n.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites


ADMIN ZERO: ban x_man  (reason: limbaj)
*DEAD* VenoM : /rank
PTB: Runda s-a terminat, verific echipele
*DEAD* Zhang Jike #. : /rank
Filiti -hE4dsho0t- : mersi frate 
CT93PAP : wow
ripa : urit vorbiti
Filiti -hE4dsho0t- : insfarsit
CT93PAP : Te chero ZERO!

asta sa vezi ca nu sunt singurul ce am obiectat asupra limbajului și provocarilor aduse de tine. 

eu iti inteleg frustrarea dar provoci pe toata lumea si tu vb mult mai urat. numai selecta doar lucuri ce nu pun in contrast adevarul

multumesc.

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Tu ai luat ban pentru sfidare. In prima faza tu si respectiv Filiti -hE4dshoOt- a-ti primit GAG 10 minute pentru limbajul pe care il aveti amandoi.
  • Din partea ta nu este prima oara cand "intarati" jucatorii pentru a-i face sa te injure. Din poza adusa de tine jucatorul injura, el a primit mute, in schimb tu l-ai intaratat nu numai pe harta asta ci si pe cea anterioara (vorbim si de zilele trecute cand tot voi 2 v-ati certat). Banul este pentru sfidare la a 3-a abatere, a-ti primit gag, nu v-ati potolit, tu ai continuat sa intarati jucatorii pentru ca altfel nu ai fi primit ban din partea mea. Nu accept sfidarea, trebuia sa imi respectati cuvantul si sa va potoliti. 
  • Nu sunt singurul admin care a vazut povestea asta, au fost mai multi ce imi pot sustine parerea.
  • Termina cu amenintarile despre CFG pe care il folosesc, este unul de pe internet total gratuit care il poti downloada si tu.
  • Te sfatuiesc sa iti revizuiesti atitudinea ta fata de STAFF si fata de jucatorii de pe server, noi adminii nu suntem pusi in functie degeaba sa va lasam pe voi sa va faceti de cap.
  • Cu asta am incheiat!

PS: puteai sa pui poza cu banul de 120 de minute, nu cu cine ce a injurat.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie nefondata, bai nu-mi vine sa cred, ti-am scris si privat de atatea ori sa te opresti din comentarii inutile, ca ala are ca ala n-are, iar Fitili la urmatoarea abatere are si el ban fara nici un fel de exceptie

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

esti un ZERO ca si numele pe care il ai... se vede  ca esti tovaras cu ala si faci abuz de admin daca erai corect ii dadeai ban ..mi ai dat mie ca ce? ca am postat ca ma injura ala? esti vai steaua ta bai asta  sper sa-ti dea DZEU  ce meriti .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, x_man said:

esti un ZERO ca si numele pe care il ai... se vede  ca esti tovaras cu ala si faci abuz de admin daca erai corect ii dadeai ban ..mi ai dat mie ca ce? ca am postat ca ma injura ala? esti vai steaua ta bai asta  sper sa-ti dea DZEU  ce meriti .

Prietene, si aici pe forum continui sa ma sfidezi, nu cred ca ai inteles ce am spus mai sus,

Asteptam decizia fondatorilor, nu iti mai da cu parerea pe topicu asta.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

uite prietene pe cine tii in brate de dimineata m-a injurat degeaba .. asta asa ca sa-ti demonstrez ce ti-am scris mai sus ca ziceai ca instig  eu jucatotii

jj.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

simplu era daca le dadea la amandoi gag 10 de 2 ori si se potoleau

si voi doi puteati sa va opriti din injuraturi 

eu zic sa se inchida topicul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamentul e regulament si se aplica atat pentru tine, x-man, cat si pentru filiti. Amandoi ati injurat si amandoi suportati consecintele ! Nu se fac favorizari, gag si dupa ban 120 minute pentru ca nu va potoliti mi se pare un lucru corect facut de admini!

Si reclamatia ta impotriva adminilor are ca dovada un screenshot in care un player injura si nu tine nimic de niciunul dintre ei.. in orice caz, daca se fac favorizari o sa verificam. Atat @Zero cat si @Cismileanu sa stiti ca voi trebuie sa aplicati consecintele pe oricine nu respecta regulamentul, fara favorizari si nepotisme. Sper ca totul e cat se poate de clar.. nu tinem topic-ul deschis sa ne certam pe forum si sa facem scandal pentru un limbaj vulgar intre 2 playeri ! Iar daca adminii favorizeaza, se afla intr-un final, si vor fii sanctionati. Prea mult circ pentru nimic

t/c

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...