Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

NONAME

Rezolvat dada si Godzen

Recommended Posts

Numele dvs:NEVEU
Numele adminului reclamat:dada si GOdzen
Motiv reclamatie:Anunt un player legal pe u@. pe nume snk ,ca are aim si ei imi dau kick de cateva ori se poate verifica,apoi imi dau ban 120 de minute fara gag DIRECT 

ARGO IA SI TU O DECIZIE CU COPII,daca nu se duce pe P....a Serverul 

Sunt curios ce se intampla iau ban eu sau -ei

Dovada:https://imgur.com/a/DTNKBz0

• Like 4
  • Angry 3

Posted (edited)

Nu meriti gag, au mai fost probleme cu tine, lasane sa ne jucam ca adminam in acelasi timp. Nu trebuie sa mai iti dau explicatie ca dece si cum. Nu hack. https://easyupload.io/l72sv5

Edited by GoDZen☆¿¡▪☆Cs.CsFree.Ro
doar cine trebuie sa vada si sa stie el o sa primeasca parola. doar el poate intelege ce si cum.
  • Like 4

1 oră în urmă, calinrazvan1990 a spus:

Numele dvs:NEVEU
Numele adminului reclamat:dada si GOdzen
Motiv reclamatie:Anunt un player legal pe u@. pe nume snk ,ca are aim si ei imi dau kick de cateva ori se poate verifica,apoi imi dau ban 120 de minute fara gag DIRECT 

ARGO IA SI TU O DECIZIE CU COPII,daca nu se duce pe P....a Serverul 

Sunt curios ce se intampla iau ban eu sau -ei

Dovada:https://imgur.com/a/DTNKBz0

steam on vezi ca ii la reduceri acuma si invata sa joci.

• Like 5

1 - Nu ti-am dat eu gag,kick.ban si godzen ti-a dat 

2- Nu te mai suporta nimeni esti prea plangacios oricine te ia la tine are wall

3- 3 ore m am chinuit sa fac windowsul si imi merge ca dracu ca tot se intrerupe nici sa ma joc nu puteam dapai sa ma uit si pe codati 

4- Nu inteleg de ce imi tot faci mie reclamatie esti dus mintal omule, ai ceva cu mine spune-mi sa stiu poate te ajut sa iti revi la realitate  

• Like 5
  • Disllike 1

Ma scuzati ca intervin! dar acest individ sub numele de  NEVEU  deja intrece masura! Eu am inchis ochii la cate plangeri ai facut pe fiecare player care te omoara. Si ai inceput cu jigniri la adresa  mea. ti-am explicat si frumos si tu ai continuat cu nesimntirea . eu unu daca te mai prind pe sv ca freci un admin nu neaparat pe mine!  Te tin in gag toata mapa. si daca continui pe u@ ,o sa primesti ban 120 min ,si o sa o tinem tot asa !Nu iti iau dreptul de a te juca pe server dandu-ti ban permanent! ca nu am voie  eu imi asum faptele mele! am si dovezi ca esti un nesimntit !

PS: probabil o sa fiu sanctionat pentru ca am postat aici si nu este prima oara ! dar cum am spus mai sus imi asum faptele  mele!

d.png

Untitled.png

Ps. eu JngerMafiot  frate tu ai drept de implicare doar daca te reclama si pe tine omule ctu ca sa te implici trebuiea sa dai printul lor ca ei este cei reclamati nu tu ,daca si tu ai cv cu neveu ii  dai ban direct daca nu stai in banca ta..!

• Like 3
  • Haha 2
  • Kiss 1

Guest [Q4]

buna seara @NEVEU dupa cate citesc nu prea esti usa de biserica cum iti permiti sa dai un admin in p ,,,,,a

eu zic sa se termine balciu si gata ,sper sa nu mai aud ca jnjuri un admin ca eu iti dau ban 

las la decizia fondatorilor rezolvarea

o seara buna

Domnule  @NEVEU tu sar putea sa ai ban permanent aici pe comunitate cu atate cererei si reclamatii  ..!

Iar admini repectivi  @dada@GoDZen☆¿¡▪☆Cs.CsFree.Ro primeste un avetisment verbal P1  sa fie mai atenti cand dati ban 120 minute daca playerul respectiv anunta un codat va uitati sau reaspundeti frumos in cheatul playerilor ca acum ne uitam nu dati ban 120 minute celui care anunta..da..!

Rezolvat 

t/c.

• Like 3
  • Disllike 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...