Jump to content
aslak

Unbanned - aslak !

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: aslak
Nume Admin/ Names Admins: dada

IP / Steam ID:  82.76.8.49  /// STEAM_0:0:22865748 /// 
Motivul/Reason: wall
Dovada (demo, ss, etc):  https://postimg.cc/T5DyysxQ

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am stat si eu ieri cateva runde pe el si avea unule faze de aim, ci nu de wall. Verific demo si revin cu edit. Las si demo-ul meu aici

aslak.dem

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

salut incerc sa deschid demo si nu merge imi pare rau dar nu pot spune nimic despre el

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 14.04.2020 la 10:13, maNdrunK. a spus:

Am stat si eu ieri cateva runde pe el si avea unule faze de aim, ci nu de wall. Verific demo si revin cu edit. Las si demo-ul meu aici

aslak.dem 9 MB · 4 descărcări

Duce putin spre un aim usor sau un cfg no recoil ceva.. gloantele alea parca raman in loc, pacat ca nu ai stat mai mult pe el 😛

Iar celalalt demo nu mi se descarca.. incearca sa uploadezi si tu pe site-ul nostru de UPLOAD, recent facut, sau pune-l altundeva

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. http://www.filehost.ro/3427179063/aslak_dem/

2. http://www.mediafire.com/file/zfteae64296jacp/aslak.dem/file 

 

In demo-ul de pe militia si eu m-am mirat de cum s-au dus gloantele, a fost bulan, daca aveam no recoil gloantele se duceau fix, configul e defaut ( are doar bind pe rotita mwheelup +duck///mwheeldown+jump) , joc dupa o pauza de 3 ani.

 

Demo-ul de mai sus e primul demo cel de pe dust2 uploadat de dada (l-am reuploadat) de 30 mb, are 15 min +

Nota : demo-ul e facut de pe un client protocol 47 (no steam) . Pentru a-l vedea dati "playdemo nume," nu "viewdemo nume" pentru ca nu v-a merge.

Edited by aslak
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand il descarcati si il bagati in cstrike sa redenumiti demo din filehost_aslak.dem in aslak.dem  deaia na va merge eu l am descarcat din nou si mie mi a mers 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, flashbang said:

Duce putin spre un aim usor sau un cfg no recoil ceva.. gloantele alea parca raman in loc, pacat ca nu ai stat mai mult pe el 😛

Iar celalalt demo nu mi se descarca.. incearca sa uploadezi si tu pe site-ul nostru de UPLOAD, recent facut, sau pune-l altundeva

Frate daca stateai o runda macar pe el era gata  demo foarte bine realizat in orice car  ai prins cv dar nurea ai ce sa  intelegi pt. mine curat!

Si vezi frate ce rezolvisi cu demo al 2 poate acolo vedem cv ca nu merge upload...!

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O parere finala? Sunt aproape 2 zile de cand nu am mai jucat pe server (de cand am facut cererea), nu da nimeni pe forum sa-si dea cu parerea? (in afara de cei de fata)  Doresc sa joc la voi pe server.

Edited by aslak
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...